• $7,815
  • €9,3436
  • 446.757
  • 1283.58
17 Kasım 2020 Salı 16:41 | Son Güncelleme:

EDHO'nun Hızır Reis'i Oktay Kaynarca'dan flaş Polat Alemdar cevabı!

EDHO'nun Hızır Reis'i Oktay Kaynarca'dan flaş Polat Alemdar cevabı!

Günlerdir Kurtlar Vadisi'nin efsane ismi Necati Şaşmaz'ın Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine geleceği konuşuluyordu. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yıldızı Oktay Kaynarca, 'Kurtlar Vadisi'nin efsane haline gelen ilk sezonlarında birlikte rol aldığı Necati Şaşmaz ile yeniden aynı projede yer alacağı iddiasına yanıt verdi.

Kurtlar Vadisi’nin yıldızlarından biri olan Oktay Kaynarca’nın başrol olduğu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine Polat Alemdar rolüyle efsaneleşen Necati Şaşmaz’ın katılacağı bir süredir gündemdeydi. İddialar ortalığı karıştırırken EDHO'nun başrol oyuncusu Oktay Kaynarca'dan beklenen açıklama geldi.

Usta oyuncu Oktay Kaynarca, “Necati Şaşmaz ile aynı projede yer alacakları” yönünde son günlerde gündeme gelen flaş iddiaya açıklık getirdi.

Uçankuş'ta yer alan habere göre; Oktay Kaynarca, ısrarlı Necati Şaşmaz sorularına, “Hayır, öyle bir şey yok” diyerek son noktayı koydu. 'Polat Alemdar' karakterinin, 'EDHO'da gizli devlet adamı olarak 'Hızır Çakırbeyli' ile irtibata geçeceği öne sürülmüştü.

Oktay Kaynarca'nın oynadığı 'Süleyman Çakır' karakterinin en yakın arkadaşı, Necati Şaşmaz'ın canlandırdığı 'Polat Alemdar' olmuştu. 'Çakır, dizinin 2004 yılında yayınlanan 45'inci bölümünde, 'Cerrahpaşalı Halit' tarafından pusuya düşürülüp öldürülmüştü.

'Kurtlar Vadisi' hayranlarına büyük üzüntü yaşatan 'Süleyman Çakır'ın ölümü sonrası karakterin gıyabında cenaze namazı kılınmış, gazetelere vefat ilanı verilmiş ve mevlit okutulmuştu.

<p>Bursa'da cezaevine oğlunu ziyarete giden Sadık Çayır'ın, husumetlileri tarafından 9 kurşun sıkıla

Cezaevi önünde pusu kurup 9 kurşun sıkmıştı: Arkadaşımın öcünü aldım

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Gizemli monolit ortadan kayboldu

Görüntüler viral oldu: Atmosfere giren göktaşı geceyi adeta gündüze çevirdi