• $7,8903
  • €9,3479
  • 465.867
  • 1314.25
07 Nisan 2020 Salı 15:40 | Son Güncelleme:

EDHO yeni bölüm var mı?

EDHO yeni bölüm var mı"

EDHO yeni bölüm var mı? sorusunun yanıtı tüm dizi takipçileri tarafından yoğun bir şekilde araştırılıyor. Ülkemizde koronavirüs tedbirleri kapsamında bir çok diziye ara verildi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümleri de merak konusu oldu.

EDHO dizisinin ekibi, çekim için kullanılan mekanları ve araçları dezenfekte ederek çalışmalara devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü bu akşam izleyicileri ile buluşacak. EDHO yeni ve son bölüm hakkında tüm merak edilenler haberimizde..

EDHO YENİ BÖLÜM VAR MI?

ATV ekranlarında izleyiciyle buluşan "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisinin setinde yeni tip koronavirüs tedbirleri alındı.

Onur Tan, Zübeyir Şaşmaz ve Baran Özçaylan'ın yönettiği dizi, 40'ar kişilik üç ekibe ayrıldı. Bu kapsamda, başrollerini Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer ve Ozan Akbaba gibi oyuncuların paylaştığı dizinin çekim mekanları dezenfekte ediliyor.

Mekanların yanı sıra sete gelen karavan, jeneratör ve yemek kamyonları başta olmak üzere kullanılan her yer günde en az 3 kez temizleniyor. Yapım, personelin sosyal mesafeye uymasını sağlayarak, ulaştırmayı da toplu taşıma yerine tek tek özel araçlarla sağlıyor. Her ekip için ayrı ambulanslar bekletilen ve çalışanlarla oyunculara rutin kontroller yapılan sette, özel yaptırtılan tulum ve maskeler kullanılıyor.

<p>Mahremiyet ruhun kendini güvende hissetmesidir... </p><p>Mahremiyet eğitimi dediğimiz 'özel bölge

Çocuklara mahremiyet eğitimi nasıl verilir?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Babasının emanet bıraktığı 1955 model otobüse özenle bakıyor