• $7,9701
  • €9,4633
  • 487.203
  • 1190.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
25 Ağustos 2020 Salı 09:22 | Son Güncelleme:

EDHO ne zaman başlayacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon tarihi belli oldu mu?

EDHO ne zaman başlayacak" Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon tarihi belli oldu mu"

Atv'nin sevilen ve ilgi ile takip edilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni sezonu büyük bir heyecanla bekleniyor. Salı akşamlarının vazgeçilmez dizisi geçtiğimiz aylarda sezona ara vermişti. EDHO ne zaman başlıyor? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon tarihi belli mi? gibi soruların yanıtları da merak ediliyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni sezonu heyecanla bekleniyor. Atv ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın başrol oyuncusu Oktay Kaynarca yeni sezon tarihi ile ilgili paylaşım yapınca EDHO severler geri sayıma başladı. Peki, EDHO ne zaman başlıyor?  

EDHO NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Oktay Kaynarca'nın başrolünde olduğu ve Hızır Çakırbeyli karakterine hayat verdiği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da yeni sezon için bekleyiş sürüyor. EDHO 28 Nisan'da 165. bölüm ile sezon finali yapmıştı. Yeni sezon için henüz tarih belli olmadı.

EDHO SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Hızır, dostlarının ihanetiyle masadan gönderilirken, Feyyaz, en başından beri ince ince işlediği hain planlarının neticesine ulaşmıştır. Sırada, masanın hakimiyetini tamamen ele almak için önce Hızır ve Alparslan'ı öldürmek ardından da tüm masa üyelerini bitirmek vardır. Yapılan plan doğrultusunda Kasaplar, Çakırbeyliler için düzenlenen suikastın başarılı geçtiği haberini verecek, bu haberi bekleyen Feyyaz ise kalıcı bir barış yapmak bahanesiyle bir araya topladığı masa üyelerinin işini bitirecektir.

Nitekim işler bu kez planladığı gibi gitmez. Dostu tarafından ihanete uğradığını düşünen İlyas'ın Behzat'a karşı tavrı sert ve nettir. Artık hiçbir dostu kalmadığını düşünüp üzülürken; Ömür'ün de yaşanacakları önceden bildiğini öğrendiğinde, kimseye güvenmemesi gerektiğini bir kere daha anlayacaktır. Nihayetinde Façalı ve Çakırbeyli aileleri arasında bir taraf seçmek zorunda kalacak tek kişi yalnızca Ömür olmayacaktır. Tipi ve Haşmet'in, kardeşim dediği Hızır'a ihanet etmelerine razı gelemeyecek olan Emine de restini çekip evinden ayrılır. Hem kardeşinin hem de eşinin sırtını döndüğü Haşmet'in Behzat'ı da kaybetmesi an meselesidir. Bu ayrılıklara en çok üzülecek olan kişi ise tek amacı sevdiklerini bir arada tutmak olan Hızır olacaktır.

<p>İstanbul Kağıthane'deki bir iş merkezinde yangın çıktı. Olay yerine sevk edilen itfaiye ekipleri

Kağıthane'de 4 katlı iş merkezinde yangın çıktı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İstanbul'daki sis havadan görüntülendi