• $7,4627
  • €9,024
  • 437.81
  • 1524.49
09 Kasım 2020 Pazartesi 16:22 | Son Güncelleme:

EDHO Behzat diziden ayrılacak mı?

EDHO Behzat diziden ayrılacak mı"

EDHO'da Behzat rolüyle tanıdığımız Emir Benderlioğlu, dün akşam ekranlara gelen 170. bölümünde vurulmasının ardından konu sosyal medyada merak edildi.

Ekranların sevilen yapımları arasında yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da dün akşam izleyenleri etkileyen bir sahne yaşandı.

EDHO BEHZAT ÖLECEK Mİ, DİZİDEN AYRILIYOR MI?

Behzat'ın vurulduğu sahne dün akşam izleyenlerin nefesini kesti.


EMİR BENDERLİOĞLU KİMDİR?

Emir Benderlioğlu 28 Ekim 1979'da Ankara'da doğdu. Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'ni bitirdi. Önce Heykel okuyan oyuncu daha sonra Grafik Bölümüne geçti, daha sonra TRT tanıtım koordinatörü olarak çalıştı. Ankara'da Alper Çağlar ile tanıştı ve daha sonra Alper Çağlar'ın yönetiminde pek çok filmde oynadı. Çağlar'ın filmlerindeki performansıyla beğeni toplayan oyuncu Harika Uygur casting ajansına kaydoldu ve İstanbul'a yerleşti.

Ademin Trenleri adlı filmdeki karakterlerden biri olan Bekir karakterini canlandırdı. Daha sonra da Sessiz Fırtına adlı dizide İbrahim karakterini canlandırdı. 2008 yılında da Med Yapım dizisi olan Dedektif Biraderler'de başrol oyuncusu olarak Savaş karakterini canlandırdı. Şimdi ise Kavak Yelleri'nde Mine'nin sevgilisi Burak karakteri ile karşımıza çıkan Emir Benderlioğlu fotoğrafçılıkla da yakından ilgilenmektedir. Animasyon, 3D grafik gibi konulardaki yarışmalarda da ödüller kazanmıştır.

<p>Okurlarından gelen 'Kullanmış olduğunuz dil, çoğu kez 'ağdalı ve anlaşılması güç' noktasında gele

'Türkçenin inceliklerini kullanmazsak yok olup gidecek'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Balıkçıların buz tutan nehirdeki zorlu mücadelesi

Sivas'ta 388 köy yolu kar nedeniyle ulaşıma kapandı