• $7,8228
  • €9,4308
  • 459.326
  • 1328.83
27 Ekim 2020 Salı 22:50 | Son Güncelleme:

EDHO 170. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Alparslan amcası Hızır'a rakip mi oluyor?

EDHO 170. bölüm fragmanı yayınlandı mı" Alparslan amcası Hızır'a rakip mi oluyor"

ATV'nin heyecanla takip edilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) bu akşam yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıktı. EDHO 170. bölüm fragmanı şimdiden merak edilmeye başladı. EDHO 169. bölümde ise Hızır Reis düşmanın sinsi planlarına karşı kendi planlarını devreye sokmaya hazırdır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) her hafta salı akşamları ATV ekranlarından seyirci ile buluşuyor. EDHO 169. bölümde Hızır Çakırbeyli, hayatının en büyük sınavını canından çok sevdiği yeğeni Alparslan'la verir. Başına buyruk yaptığı baskınlar yüzünden yeğenini masadan kovan Hızır Reis, bununla yetinmeyip ailende de kovar. EDHO 170. bölüm fragmanı tüm bu olayların üzerine bir sonraki hafta olacaklar hakkında ipucu verecek.

EDHO 170. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

EDHO 170. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman geldiğinde haberimizin içerisine eklenecektir. Bu akşam ekrana gelecek olan 169. bölüm fragmanı ise şu şekilde;


ALPARSLAN AMCASI HIZIR’A RAKİP Mİ OLUYOR?

Hızır Çakırbeyli, hayatının en büyük sınavını canından çok sevdiği yeğeni Alparslan'la verir. Başına buyruk yaptığı baskınlar yüzünden yeğenini masadan kovan Hızır Reis, bununla yetinmeyip ailende de kovar.

Akıl hocalığını yapan Şahin Ağa'nın yol vermesiyle hayatında yeni bir sayfa açan Alpaslan, aklının yanına bir de bilek gücünü katar. Teyzesi Ceylan Çakırbeyli'yi de arşısına alan Alpaslan, intikam ateşiyle yanarak düşmanlarının karşısına çıkmaya hazırdır.

Mafya babalığı yaparak mazlumun, güçsüzün ve düşkünün yanında olmak için Çakırbeyli soyadını geride bırakan Alpaslan'ın önündeki en büyük engel ise Korkmazlar'dır.

Bu uğurda yeni bir ekip kuran Alpaslan'ın en büyük silahı ise Kubilay olacaktır. Tüm masaya savaş açan Yaman Korkmaz'ın şimdiki durağı ise Haşmet Façalı olur. Façalı'nın evine giden Yaman Korkmaz, tehditlerini havada savurur.

Hızır Reis düşmanın sinsi planlarına karşı kendi planlarını devreye sokmaya hazırdır.

<p>Gram altın son dakika itibarı ile yükselişini sürdürerek 460 lira bandına dayandı. Altın fiyatlar

Altın yakın ve orta vadede yükselecek mi? Gram altında son dakika gelişmeleri!

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İşte 2020 yılının en iyi 10 filmi...

AVM'lerde HES Kod'lu yeni dönem başladı