• $8,2547
  • €9,6899
  • 497.782
  • 1126.99
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
10 Mart 2020 Salı 19:06 | Son Güncelleme:

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 158. bölümde yaşananlar...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 158. bölümde yaşananlar...

Dizinin 158. bölümünde Uğradığı ihanet yüzünden gözü dönen Boran, başına buyruk hareket ederek Demeti kaçırmış, bu hareketiyle bir kere daha masanın güvenini sarsmıştır. Çakırbeyli hanesine yapılan beklenmeyen bir ziyaret olayların seyrini değiştirecektir.

EDHO 158. bölümünde Hızır'ın masa toplantısından sonra ilk işi düşmanlarıyla savaşına devam etmek olacaktır. Bicolarla birlikte onlarla iş yapan Altan ve Sınırsızları da yok etmeyi amaçlayan Hızır, yeni bir operasyon için kollarını sıvayacaktır. 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 158. BÖLÜM ÖZETİ

Uğradığı ihanet yüzünden gözü dönen Boran, başına buyruk hareket ederek Demeti kaçırmış, bu hareketiyle bir kere daha masanın güvenini sarsmıştır. Bicoların kurduğu oyuna karşılık olarak yaptığı planla, Demet'i rehin alarak onu kurtarmaya gelen herkesten intikamını almayı amaçlamaktadır; fakat işler planladığı gibi gitmez. Çakırbeyli hanesine yapılan beklenmeyen bir ziyaret olayların seyrini değiştirecektir. Nasıl yaşayacağından çok düşmanlarının nasıl öleceğini düşünen Boran, kendi yöntemleriyle Bicolara bir bedel ödetmeye çalışırken dostlarını da etrafında istemez. Ateşin üzerine üzerine giden Boran bu tavırlarıyla masanın tepkisini toplamaya devam edecektir.


<p>Sahte araç muayene sitesiyle 2 milyon liralık vurgun yapan çete çökertildi. İstanbul, Antalya, Bu

Sahte araç muayene sitesiyle 2 milyon liralık vurgun

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İşgalci Ermenistan yine sivilleri hedef alarak Berde şehir merkezini vurdu

Libya'da yerdeki sosyal mesafe etiketlerine Macron'un fotoğrafını bastılar