• $8,082
  • €9,6947
  • 451.366
  • 1409.19
07 Nisan 2021 Çarşamba 15:37 | Son Güncelleme:

Ece Erken oğlu Eymen'i doğum gününü kutladı: Belki mükemmel bir anne değilim ama...

Ece Erken oğlu Eymen'i doğum gününü kutladı: Belki mükemmel bir anne değilim ama...

YouTube kanalı açarak içerik üretmeye başlayan ünlü sunucu Ece Erken, oğlu Eymen'in doğum günün sosyal medya hesabından yaptığı duygusal bir paylaşımla kutladı. Erken, ‘Rabbimin değerli emaneti oğluma belki mükemmel bir anne değilim ama elimden geldiğince iyi bir anne olmaya çalıştım ve çalışacağım… İyi ki doğdun canım oğlum' ifadelerini kullandı.

Söylemezsem Olmaz programından ayrılan ve özel hayatıyla sık sık gündeme gelen Ece Erken, oğlu Eymen'in doğum günün kutladı. Sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşımda bulunan Erken, şu ifadeleri kullandı:

'Benim gözümün nuru, can, yol, hayat arkadaşım... 7 nisan... Ne çabuk geçti 6 yıl ama dolu dolu, her anını yakalayabildiğim, beraber geçirebildiğim için şükürler olsun. Tek başıma büyüttüm gibi gözükse de anneciğimin, babacığımın hakkını ödeyemem, Allah onlardan razı olsun.

Beni, bizi hiç yalnız bırakmadılar, abiciğim ve ailesi uzaktan da olsa hep destekti ve 6 yaşına getirdik Eymenikoyu, oğlum ve tüm çocuklar daha nice mutlu ve sağlıklı yıllar geçirir inşallah. Rabbimin değerli emaneti oğluma belki mükemmel bir anne değilim ama elimden geldiğince iyi bir anne olmaya çalıştım ve çalışacağım... İyi ki doğdun canım oğlum

<h3>ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI FİNALİ 18 MAYIS SALI GÜNÜ SAAT 20:45'TE OYNANACAK</h3><p>TFF, Beşiktaş ile

Haftanın futbol başlıkları... Bozuk statlarda maç oynatılmayacak

Eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut hayatını kaybetti

Erzurum'un asırlık camilerinde Kovid-19 nedeniyle ramazan buruk geçiyor

Bakan Çavuşoğlu, NATO Konseyi Toplantısı'na katılmak üzere Brüksel'e geldi