• $8,2364
  • €10,0327
  • 484.788
  • 1441.33
02 Mayıs 2021 Pazar 09:43 | Son Güncelleme:

Ebru Yaşar kimdir, kaç yaşında? İbo Show konuğu Ebru Yaşar aslen nereli, evli mi?

Ebru Yaşar kimdir, kaç yaşında" İbo Show konuğu Ebru Yaşar aslen nereli, evli mi"

Ebru Yaşar, Star Tv'nin çok sevilen programı İbo Show'un bu haftaki konukları arasında yer alıyor. Liseyi bitirdikten sonra müzik kariyeri için çalışmalara başladı. İTÜ Türk Sanat Müziği Bölümü'nden mezun olan sanatçı, Seni Anan Benim İçin Doğurmuş şarkısıyla Türkiye'de büyük ses getirmiştir. Ebru Yaşar kimdir, kaç yaşında? Ebru Yaşar aslen nereli, evli mi?

Ebru Yaşar, İbo Show'un bu akşamki konuklarından biri oldu. Şarkıcı en sevilen şarkılarının ekran başındaki izleyenler için seslendirecek. 1999 yılında Seni Anan Benim İçin Doğurmuş şarkısıyla Türkiye'de en çok satan albüm olmuştur. İTÜ Türk Sanat Müziği Bölümü mezunu olan Ebru Yaşar kimdir, kaç yaşında? Ebru Yaşar aslen nereli, evli mi?

EBRU YAŞAR KİMDİR?

Ebru Yaşar, Ağrılı memur bir ailenin çocuğu olarak 8 Ağustos 1977'de Ankara'da doğdu. Liseyi bitirdikten sonra İstanbul'a geldi ve müzik hayatına başladı. İTÜ Türk Sanat Müziği Bölümü'nden mezun oldu. 1995 yılının Mayıs ayında Ebru Yaşar Bu Sahilde adlı ilk albümünü Burhan Çaçan'ın şirketinden piyasaya çıkardı.

İkinci klip "Vurulur Düşlerim" şarkısına çekildi. 1999 yılının Şubat ayında İbrahim Tatlıses'in yardımıyla Ebru Yaşar "Seni Anan Benim İçin Doğurmuş" adlı şarkısını piyasaya sürdü. Bu şarkı Türkiye genelinde büyük bir etki yarattı ve sanatçı kendini Türk müzik piyasasında ispatladı. Albüm aynı sene 1 milyon barajını geçerek yılın en çok satan albümü oldu. O zamanlar adı yoğun bir şekilde İbrahim Tatlıses'le anıldı ama iki sanatçı da bu tür yorumları kesinlikle reddettiler ve çok samimi arkadaş olduklarını açıkladılar. 4 sene sonra yani 2003 senesinin Mayıs ayında Yaşar "Aşkımız Buraya Kadar" adlı albümünü çıkardı ve bu albümünden "Aşkımız Buraya Kadar", Yeminim Var" ve "O Değil" gibi birçok hit şarkıya imza attı. 2006 senesinin Haziran ayında Yaşar "Yeşillenirim" adlı albümünü piyasaya sürdü.

Bu albüm Ebru Yaşar'ın en çok satan albümlerinden biri oldu. 27 Ekim 2008 tarihinde sanatçı İsmail YK ile düet yaptığı "Seni Seviyorum" adlı şarkıyı piyasaya çıkarmıştır. Yeni albümüyle kendinden söz ettiren Ebru Yaşar "Seviyorum Seni" albümünün ikinci klibini hareketli "Eğer" parçasının yeni versiyonuna çekti. Son Olarak Sinan Akçıl imzalı "Kararsızım" adlı şarkıya klip çeken Ebru Yaşar yeni albüm hazırlıklarına da başladı.

24 Haziran 2011 Ebru Yaşar yeni albümü "Delidir" ile müzik dünyasına dönüş yaptı. Üç dilde (Türkçe, Kürtçe ve Arapça) yorumladığı çıkış şarkısı "Delidir", üç gün içerisinde elektronik ortamda 57.000 kişi tarafından dinlendi ve izlendi.2012 yılının Haziran ayında kariyerindeki ilk single çalışması olan "Ağlayamıyorum"u yayınladı. 2013 yılının Nisan ayında "Sanat-ı Ebru" adlı albümünü piyasaya çıkartmıştır. Aralık 2014 ise sadece dijital platformlarda çıkan "Cumartesi" isimli single çalışmasını yayımlamıştır. 17 Mayıs 2017'de yeni albümü "Haddinden Fazla" çıkartmıştır. Albümün çıkış şarkısı Gülden Mutlu'ya ait "Nasıl Uyuyorsun" kliplendirilmiştir. Aynı albümün son klibi Öldüm Sahiden adlı şarkıya çekilmiştir. Daha sonra tekli single Tan Taşçı imzalı Cumartesi single çıkarmıştır

Ebru Yaşar, Necat Gülseven ile 2015 yılında evlenmiştir. Çiftin iki çocuğu vardır.

Ersay Üner kimdir, kaç yaşında? İbo Show konuğu Ersay Üner aslen nereli?

Murat Dalgılıç kimdir, kaç yaşında? İbo Show konuğu Murat Dalgılıç nereli, gerçek adı ne?

  • Ebru Yaşar
  • Ebru Yaşar kimdir
  • Ebru Yaşar aslen nereli
  • Ebru Yaşar evli mi
  • Ebru Yaşar şarkıları
  • Ebru Yaşar kaç yaşında
  • ibo show
<h3><strong>Haftanın magazin başlıklarını Akşam Gazetesi Magazin Müdürü Barış Kocaoğlu ve Eda Cabul

Kerem Bursin kafelere gidenlere 'salak' dedi, Maldivler'e gitti!

Türkiye'nin ilk silahlı insansız deniz aracı, füze atışlarına hazır

İzmir'de denizin yüzeyini 'deniz marulu' kapladı

Halk pazarları Covid-19 tedbirleriyle açıldı