• $8,3672
  • €10,234
  • 502.297
  • 1459.57
04 Mayıs 2021 Salı 17:15 | Son Güncelleme:

Ebru Yaşar İbrahim Tatlıses ile barışmasının perde arkasını anlattı

Ebru Yaşar İbrahim Tatlıses ile barışmasının perde arkasını anlattı

Sosyal medyayı aktif kullan isimler arasında yerini alan ünlü şarkıcı Ebru Yaşar, İbrahim Tatlıses ile olan küslüğünün noktalamasının ardından konuyla ilgili ilk kez konuştu. Yaşar, 'Uzun yıllar ticaret yaptık. Bu ticaret tek taraflıydı. Çoğu zaman İbrahim Bey kazanıyordu. Bu yüzden büyük kırgınlıklar oldu.' dedi.

Geçirdiği estetik operasyonlar ile sık sık adından söz ettiren ünlü şarkıcı Ebru Yaşar, Snob Magazin Dergisi'nin Mayıs & Haziran sayısına özel açıklamalarda bulundu. İbrahim Tatlıses ile olan küslüğünü yıllar sonra noktalayan Yaşar, konuyla ilgili şunları söyledi:

'TİCARET YAPTIK, TEK TARAFLIYDI'

'İbrahim Bey ile uzun yıllar aynı sahneyi paylaştık. Ancak en önemlisi uzun yıllar ticaret yaptık. Bu ticaret tek taraflıydı. Çoğu zaman İbrahim Bey kazanıyordu. Bu yüzden büyük kırgınlıklar oldu. Daha sonra İbrahim Bey talihsiz bir olay yaşadı. Aradan geçen uzun yılların ardından İbrahim Bey beni İbo Show'a davet etti. Program vesilesiyle barıştık. Kırgınlıkların bir ömür boyu sürmesi doğru değil. Kırgınlıkları unutmak lazım'

Geçirdiği estetik operasyonlar ile geçirdiği büyük değişim sık sık gündeme gelen Ebru Yaşar, 'Eski halimle gündeme gelmek beni rahatsız etmiyor. Hatalarımız, sevaplarımız ve değişimlerimizle göz önünde olmamız çok normal. Kim ne derse desin eski halimi de çok seviyorum. Değişmeyip yerimde saysaydım o zaman yüzüme bakılmazdı. Değiştiğim için mutluyum' ifadelerini kullandı.

<p>PKK'yı reddeden bir kişi HDP'nin içinde barınabilir mi?</p><p><br></p><p>HDP Millet İttifakı'na g

CHP'den HDP'ye 'bakanlık vaadi' tartışması

Siyah-beyaz mutluluk... Beşiktaş'ta kupa sevinci

İstanbul'da kısıtlama öncesi trafik yoğunluğu yaşandı

Rus donanmasına ait savaş gemisi İstanbul Boğazı'ndan geçti