• $7,7757
  • €9,3228
  • 442.922
  • 1304.32
23 Nisan 2020 Perşembe 13:40 | Son Güncelleme:

Ebru Şallı'nın oğlu Pars'ın mezarı taşınacak mı? Uğur Akkuş'tan iddialara yanıt

Ebru Şallı'nın oğlu Pars'ın mezarı taşınacak mı" Uğur Akkuş'tan iddialara yanıt

Ebru Şallı'nın lenfoma tedavisi gören 9 yaşındaki oğlu Pars Tan, geçtiğimiz hafta hayatını kaybetti. Acılı haberin ardından Pars'ın mezarının, bir yıl sonra Zincirlikuyu'daki Aile Kabristanı'na taşınacağı iddia edildi. Şallı'nın eşi Uğur Akkuş'dan iddialara yanıt geldi.

9 yaşındaki oğlu Pars'ı kaybetmenin acısını yaşayan Ebru Şallı, hayatının en zor günlerini geçiriyor. Ses sanatçısı Onur Akay, Ebru Şallı'nın oğluyla ilgili bilgiler verdi. Onur Akay, koronavirüs önlemleri nedeniyle Zincirlikuyu Mezarlığı'nda bulunan aile kabristanına defnedilemeyen Pars'ın, bir yıl sonra Kilyos Mezarlığı'ndan taşınacağını belirtti. 

İDDİALARA YANIT GELDİ

İddiaların ardından Ebru Şallı'nın eşi Uğur Akkuş, Söylemezsem Olmaz'a konuştu. Akkuş, Pars'ın bir yıl sonra Kilyos Mezarlığı'ndan taşınacağı iddialarını kesin bir dille yalanladı.

Geçen perşembe günü vefat eden minik Pars Tan, salgın nedeniyle Kilyos Mezarlığı'na defnedilmişti. Aile üyelerinin birçoğu, 9 yaşındaki Pars'ın cenazesine koronavirüs salgını önlemleri nedeniyle katılamamıştı.

<p>Japonya'da bir göktaşının atmosfere girince ateş topuna dönüşerek düşmesi sosyal medyada gündem o

Japonya'da göktaşı paniği: Atmosfere girince ateş topuna dönüştü

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Babasının para koleksiyonu oğlunun hazinesi oldu

Syedra Antik Kenti'nde yapılan çalışmalar ile Hellenistik, Roma, Bizans ve Anadolu Selçuklu eserleri gün yüzüne çıkartılıyor