• $ 5,789
  • € 6,4503
  • 277.42
  • 98267.2
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Alara büyüdü

Ebru Gündeş, 6 yıl aradan sonra Açıkhava’da sahne aldı. Konseri sanatçının kameralardan uzak tuttuğu kızı Alara da en ön sıradan izledi.  

Türk müziğinin güçlü sesi Ebru Gündeş, 6 yıl aradan sonra 5 gün üst üste sahne alacağı Fizy Harbiye Açıkhava konserler serisinin startını verdi. Poll Produc tion organizasyonu ve Fizy sponsorluğuyla gerçekleşen geceye ‘Gönlümün Efendisi’ ile başlayan Gündeş, “O kadar heyecanlıyım ki ayaklarım adım atarken zorlanıyor. 6 yıl sonra sizlerle birlikte olmak çok büyük mutluluk. Bugüne kadar yaptığımız 15 albümden birçok şarkıyı, olabildiğince duyacaksınız, ‘Hayat bir gün o da bugün’ keyfini çıkarın, hoş geldiniz” sözleriyle konsere devam etti. Bu arada Gündeş’in hayranları, konserde sanatçının kızı Alara'yı da çekmeyi başardı. 8 yaşındaki Alara, annesini ön sıradan izledi.  

320 M2’LİK ÖZEL LED! 

Açıkhava sahnesine son teknoloji, özel tasarım 320 m2’lik dev Curved(Eğri) led sistemi kuruldu. Sahneye Zac Posen imzalı siyah elbisesiyle çıkan Gündeş, konserin ikinci yarısında Zuhair Murad imzaılı tulum giydi.

Recep Aslan

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Rusya’nın başkenti Moskova’daki Şeremetyevo Uluslararası Havaalanı’nda, uçağına geç kalan bir yol

Uçağını Kaçırdı, Havaalanını Birbirine Kattı

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Meksika'da inanılmaz görüntüler! Baronun oğlu yakalandı, sokaklar ceset doldu

2019'un en çok forma satan ekipleri