• $8,7579
  • €10,4073
  • 498.942
  • 1391.06
08 Haziran 2021 Salı 09:23 | Son Güncelleme:

Ebru Akel aslen nereli, kaç kez evlendi? Ebru Akel kimdir, kaç yaşında?

Ebru Akel aslen nereli, kaç kez evlendi" Ebru Akel kimdir, kaç yaşında"

4 sezondur Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Çukur dizisi bu akşam final bölümüyle seyircisine veda edecek. Dizinin final bölümü öncesi galası ekranda yayınlanacak. Çukur Gala Ebru Akel'in sunuculuğunda gerçekleşecek. Peki, Ebru Akel kimdir, kaç yaşında? Ebru Akel aslen nereli, kaç kez evlendi? İşte hakkında tüm merak edilenler...

Çukur muhteşem bir gala yayınıyla bu akşam ekranlara veda edecek. Ebru Akel ve Uğur Yıldıran, Çukur Gala'nın sunumunu yapacak. Ebru Akel kimdir, kaç yaşında? Ebru Akel aslen nereli, kaç kez evlendi? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Ebru Akel, 1 Mart 1976 İzmir doğumlu türk televizyon sunucusu ve dizi oyuncusudur..

EBRU AKEL KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Ebru Akel, 1 Mart 1976 İzmir doğumlu Türk televizyon sunucusu ve dizi oyuncusu. Akel, İzmir'de doğdu. Ablaları Deniz ve Şeniz'den sonra ailenin üçüncü kız çocuğudur. Yedi yaşında bale eğitimi almaya başladı. İzmir Gazi İlkokulu'ndan mezun oldu.

9 Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale bölümünde ortaokul, lise ve üniversite eğitimi aldı.

1996'da ilk oyunculuğunu Hiç Bana Sordun mu adlı televizyon dizisinde gerçekleştirdi. Ardından 1997'de Motor Life adlı televizyon programını sundu. 1998'de Eltiler dizisinde yer aldı.

1998'de brt'de yayınlanan Sihirli Ayna isimli moda programını sunmaya başladı ve 2000'e kadar devam etti. Ayrıca 1998-2000 arasında dönemin ses getiren Star TV dizisi Kara Melek'te oynadı. 2000'de Benim İçin Ağlama, 2001'de ise Kumsaldaki İzler isimli iki dizide rol aldı.

2001'de tekrardan sunuculuğa dönen Akel, Hepsi Gerçek isimli reality şovun dışında Best Model of the World gibi birçok güzellik yarışmalarını sundu.

2003'te ise Türk televizyonculuğunda yeni bir dönem olan evlilik programlarında sunuculuk yaptı. Show TV'de yayınlanan Ben Evleniyorum, Biz Evleniyoruz, Sevda Masalı, İkinci Bahar ve Gelinim Olur musun? adlı televizyon programlarını sundu. 2005'te Size Anne Diyebilir miyim? adlı programla 8,5 saat boyunca canlı yayında sunuculuk yapması kariyerinde bir rekor kırmıştır. Bunun dışında Gönüllerde İkinci Bahar adlı bir başka evlilik programını sunmuştur.

2005'te Loreal ile anlaşma yapan Akel, 2 yıl boyunca saç modelliği yaparak uluslararası anlaşma imzalayan ilk Türk model oldu. Bunun dışında birçok reklam filminde yer aldı.

2005'te Hayaller Gerçek Oluyor isimli Kanal D yarışmasını sundu. Ayrıca başrollerini Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ, Altan Erkekli, Tolga Çevik ve Özgü Namal'ın paylaştığı Organize İşler isimli sinema filminde "Nilüfer" karakterini canlandırmıştır. 2005 yılında Cem Davran ile başrolünü paylaştığı İlk Göz Ağrısı dizisinde rol aldı. 2006'da ise başrollerini Kadir İnanır, Melisa Sözen ve Kaan Urgancıoğlu'nun paylaştığı, atv'de yayınlanan Azap Yolu isimli dizide önemli bir rol oynadı.

Oyunculuğun yanında sunuculuğu da sürdüren Akel, 2006 ve 2007'de iki sezon boyunca atv'de yayınlanan Oryantal Star adlı yarışmayı sunmuştur.

2008'de Abdullah Oğuz'un yapımcısı ve yönetmeni olduğu Sıcak isimli sinema filminin başrollerini Cem Özer, Gürgen Öz ve Hazım Körmükçü'yle paylaştı.

2010,2011 yılında Star Tv de yayınlanan Küçük Sırlar dizisinde 'Biricik' rolünü canlardırdı.

atv'de yayınlanan, başrollerini Duygu Yetiş, Kenan Ece ve Larissa Gacamer'in paylaştığı Krem isimli dizide önemli bir rol oynadı.

2015'te ise Show TV'de yayınlanan Bu Tarz Benim adlı yarışmanın 2. sezon sunuculuğunu yapıyordu ancak yarışmanın bitmesi üzerine yarışmadaki sunuculuğu bıraktı.

Ebru Akel 2012'de Özer Sancak ile evlendi ve 2020 yılında ise boşandı. Çiftin evliliğinden olan çocukları Eren Sancak'ın velayeti Ebru Akel'e verildi.

Çukur'un Kemal'i Uğur Yıldıran kimdir? Uğur Yıldıran kaç yaşında, aslen nereli?

  • Ebru Akel kimdir
  • Ebru Akel kaç yaşında
  • Ebru Akel aslen nereli
  • Ebru Akel evli mi
  • Ebru Akel eşi kimdir
  • Ebru Akel eski eşi kim
<p>Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Antalya Diplomasi Forumu'nun ardından basını bilgilendirme toplantısı

Türkiye'den AB'ye net mesaj: Somut adımlar bekliyoruz

Fenerbahçe'nin yeni hocası sonunda belli oluyor

Fenerbahçe tarihi transferi bitiriyor! İmza an meselesi...

Bakan Karaismailoğlu, Dostluk Yolu Şantiyesi'nde incelemelerde bulundu