• $8,2364
  • €10,0327
  • 484.788
  • 1441.33
06 Şubat 2021 Cumartesi 11:54 | Son Güncelleme:

Ünlü sunucu Ebru Akel ekranlara dönüyor

Ünlü sunucu Ebru Akel ekranlara dönüyor

Uzun bir süredir ekranlardan uzak olan Ebru Akel hayranlarına müjdeli haberi verdi. Etiler'de objektiflere yansıyan Ebru Akel, yeni projesi hakkında konuştu. Ebru Akel'le Kadın İsterse' programıyla ekranlara dönecek olan Akel'in mutluluğu dikkatlerden kaçmadı.

Birçok başarılı projede yer alan sunucu ve oyuncu Ebru Akel, geçtiğimiz gün Etiler'de görüntülendi. Eczaneden çıkarken görüntülenen Ebru Akel, basın mensupları ile sohbet etmeyi ihmal etmedi.

Sunucu, Show TV'de ekrana getirilecek olan, 'Ebru Akel'le Kadın İsterse' programının sunuculuğunu üstleneceğini açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde Ebru Akel, 'Uzun bir süre oldu. Birkaç proje var, beni düşündüren bir iş var. Konuk oyuncu olarak bir diziye katılabilirim' demişti.

'Estetiğe karşı mısınız?' sorusuna da yanıt veren Ebru Akel, 'Sonuçta kamera önündeyiz. Ben yüzümün gerektirdiği iğneyi yaptırabilirim. Şu an için böyle bir durumum yok ama olabilir. Ben hiç ameliyat olmadım, estetik anlamında ama bir gün gerek duyar mıyım bilmiyorum.' ifadelerini kullanmıştı.

<h3><strong>Haftanın magazin başlıklarını Akşam Gazetesi Magazin Müdürü Barış Kocaoğlu ve Eda Cabul

Kerem Bursin kafelere gidenlere 'salak' dedi, Maldivler'e gitti!

Ankara'da barajlardaki su miktarı bir ayda yüzde yüz arttı

Çin'in kontrolden çıkan roketi ilk kez görüntülendi

Pençe-Yıldırım operasyonunda PKK'ya ait mühimmat ve yaşam malzemeleri ele geçirildi