• $8,3167
  • €9,9879
  • 475.853
  • 1345.15
25 Mart 2021 Perşembe 12:56 | Son Güncelleme:

Duygu Özaslan'dan Şeyma Subaşı ve Reynmen hakkında şaşırtan sözler!

Duygu Özaslan'dan Şeyma Subaşı ve Reynmen hakkında şaşırtan sözler!

YouTube'da çektiği videolar ile tanınan son dönemde sosyal medya hesabından yaptığı tanıtımlar ile çok konuşulan Duygu Özaslan, Şeyma Subaşı ve Reynmen hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Özaslan, Şeyma Subaşı'nın kendisini engellediğini ifade ederek 'Şeyma Subaşı sevdiğim biri, tanışıklığım var; bir süredir hikayesini görmediğimi fark ettim. Bir gün Büşra'ylaydık bir bakayım dedim. Engellemiş beni story'sinden. Böyle bir şey yapıldığını bile yemin ederim bilmiyordum' dedi.

Aldığı fazla kilolar ile geçtiğimiz yaz ayında en çok konuşulan isimlerden olan ve sonrasında sıkı bir diyet ve spor programı ile fit bir görünüme kavuşan Duygu Özaslan, yaptığı açıklamalar ile gündemden düşmüyor. Son olarak Şeyma Subaşı ve Reynmen hakkında konuşan Özaslan, magazin gündemine bomba gibi düştü.

Şeyma Subaşı'nın kendini engellediğinden bahseden YouTube'da çektiği videolar ile popüler olan Duygu Özaslan şu ifadeleri kullandı:

'Şeyma Subaşı sevdiğim biri, tanışıklığım var; bir süredir hikayesini görmediğimi fark ettim. Bir gün Büşra'ylaydık bir bakayım dedim. Engellemiş beni story'sinden. Böyle bir şey yapıldığını bile yemin ederim bilmiyordum'

Ünlü isim ayrıca Reynmen'in de kendisini engellediğini söyleyip buna şaşırdığını da ifade etti.

<p>ÇEKİM ÖNCESİ  RAHATSIZLANAN HAKAN ALTUN'DAN KORKUTAN HABER! APAR TOPAR HASTANEYE KALDIRILDI</b

Haftanın magazin başlıkları... Şeyma Subaşı'nın paylaşımları neden eleştiriliyor?

82 saatlik kısıtlama öncesi trafik yoğunluğu

Endonezya kaybolan denizaltıyı aramak için bölgeye savaş gemileri konuşlandırdı

Doğadan topladığı dal ve kütükleri sanat eserine dönüştürüyor