• $7,4627
  • €9,024
  • 437.81
  • 1524.49
10 Kasım 2020 Salı 07:35 | Son Güncelleme:

MasterChef'te kim elendi? 8 Kasım MasterChef'te elenen isim kim oldu?

MasterChef'te kim elendi" 8 Kasım MasterChef'te elenen isim kim oldu"

8 Kasım MasterChef'te kimin elendiği yarışmanın takipçileri tarafından merak ediliyor. Haftanın son dokunulmazlık oyunu sonrasında kaybeden takım bireysel dokunulmazlık için yarıştı. Yarışmada yarışmacı sayısının azalması ile yapılan bir takım değişiklikler sonrası bireysel dokunulmazlığı alan kendisini kurtarırken, eleme potasına kimseyi göndermedi. Yarışmacılar da tek oy kullanarak potaya gidecek ismi belirledi. Peki dün MasterChef'te kim elendi? 8 Kasım MasterChef'te Barbaros mu, Uğur mu, Furkan mı elendi?

Dün MasterChef'te kimin elendiği izleyiciler tarafından merak ediliyor. 8 Kasım Pazar akşamı ekranlara gelen MasterChef'te ilk olarak haftanın son oyunu oynandı ve 3. eleme adayı da belirlendi. Türk Mutfağından yemeklerin yapıldığı dokunulmazlık oyununun kazananı mavi takım oldu. Kırmızı takımda bireysel dokunulmazlığı alan isim ise kaptan Serhat oldu. Peki, dün MasterChef'te kim elendi? 8 Kasım MasterChef'te Barbaros mu, Uğur mu, Furkan mı elendi?

MASTERCHEF'TE 3. ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef'te dokunulmazlık oyununu kaybeden takım kırmızı takım oldu. Kırmızı takım ile oynanan bireysel dokunulmazlık oyununun kazananı ise Serhat oldu. Kalan 4 kişi arasında yapılan oylama sonrası 3. eleme adayı Uğur oldu. Potadaki diğer isimler Furkan ve Barbaros'tu.

DÜN MASTERCHEF'TE KİM ELENDİ?

Eleme potasında olan Furkan, Barbaros ve Uğur Mehmet Şefin verdiği Kaz Ciğeri Terrine tabağını yapmak için ter döktü. Potadan ilk kurtulan isim Uğur oldu.

Sona kalan Barbaros ve Furkan'dan elenen isim Furkan olarak açıklandı.

<h3>Başkan Erdoğan'dan 'Siber Vatan' mesajı</h3><h3>'DİJİTAL DÜNYADA...'</h3><p>Başkan Erdoğan, Resi

15 Ocak 2021 Güncel Haberler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Türkiye'nin ''en yüksek ayaklı viyadüğü'' Eğiste Viyadüğü'nde yüzde 22'si tamamlandı

Balıkçıların buz tutan nehirdeki zorlu mücadelesi