• $7,4796
  • €9,0576
  • 442.225
  • 1523.88
14 Ocak 2021 Perşembe 13:39 | Son Güncelleme:

Dün bir bugün iki! Merve Boluğur'un hızına kimse yetişemiyor

Dün bir bugün iki! Merve Boluğur'un hızına kimse yetişemiyor

Uzun bir süredir ekranlardan uzak olan Merve Boluğur, YouTube kanalı açmasıyla gündem olmuştu. Kadın-erkek ilişkileri hakkında tavsiyeler verdiği videolar çeken Boluğur, ters köşe yapıp şarkıcı olacağını açıklamıştı. İkinci şarkısının hazırlık sürecinin devam ettiğin ifade eden Merve Boluğur, sözlerinin kendisine ait olduğunu da sözlerine ekledi. Boluğur'un açıklamasının ardından sosyal medyada çalkalandı.

Murat Dalkılıç ile olan evliliğini bitirmesinin ardından sessizliğe bürünen ve uzun zamandır herhangi bir projede yer almayan oyuncu Merve Boluğur, YouTube kanalı açarak dijital dünyaya adım atmıştı. Çektiği videolarda kadın-erkek ilişkileri için tavsiyelerde bulunan Boluğur bir kesim tarafından eleştirilirken deste aldığı kişiler de olmuştu.

Ancak Merve Boluğur, ters köşe yaparak şarkıcı olacağını açıklamıştı. Yaptığı her açıklama ile gündeme bomba gibi düşen Boluğur, 'Sürprizimi açıklıyorum; yeni şarkım yolda' açıklamasının ardından yeni bir paylaşımda daha bulundu.

Frekans'ın klip çekimlerine hazırlandığını belirten Merve Boluğur, ikinci çalışması 'Yara' için heyecanlı olduğunu söyleyerek ve şarkının sözlerinin de kendisine ait olduğunu duyurdu. Sosyal medya kullanıcıları 'Hangi ara sözlerini yazdın da şimdi klip çekiyorsun?' yorumunda bulundu.

<h3>Başkan Erdoğan'dan 'Siber Vatan' mesajı</h3><h3>'DİJİTAL DÜNYADA...'</h3><p>Başkan Erdoğan, Resi

15 Ocak 2021 Güncel Haberler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Dünyanın en büyüğü olacak! Kedi yolu çalışmaları tamamlandı

Sivas'taki Altınkale'de kar yağışının ardından güzel görüntüler oluştu