• $8,7572
  • €10,4073
  • 498.711
  • 1391.06
27 Mayıs 2021 Perşembe 09:54 | Son Güncelleme:

1 Haziran'da düğün salonları açılacak mı? Düğünler ne zaman serbest olacak?

1 Haziran'da düğün salonları açılacak mı" Düğünler ne zaman serbest olacak"

Koronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirlerden biri de nikah, kına, düğün, nişan merasimlerine ara verilmesi kararı olmuştu. Bu kapsamda düğünler ne zaman serbest olacak? 1 Haziran'da düğün salonları açılacak mı? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlanıştı.

Evlilik hazırlığında olan milyonlarca vatandaşın gözü düğünlerin serbest olacağı tarihe çevrildi. Düğünler ne zaman serbest olacak? 1 Haziran'da düğün salonları açılacak mı? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılıyor. İçişleri Bakanlığı tarafından 17 Mayıs tarihinde başlayan kademeli normalleşme genelgesinde nişan, kısa düğün gibi organizasyonlara bir süre daha izin verilmeyeceği açıklandı...

DÜĞÜNLER NE ZAMAN SERBEST OLACAK?

Evlendirme işlemlerinin gerçekleştirilmesine devam edilmekle birlikte halen uygulanmakta olan nikah ve nikah merasimi şeklindeki düğünler ile nişan ve kına gibi etkinliklerin yapılmaması uygulamasına, 1 Haziran 2021 tarihine kadar devam edilmesi kararı alındı.

1 Haziran'dan sonra bu sürecin nasıl devam edeceğine dair henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Düğünler ve nikahlar hakkında güncel bir açıklama gelir gelmez haberimizin içerisine eklenecektir.

1 HAZİRAN SONRASI NELER OLACAK?

1 Haziran'dan sonra ise vaka sayılarındaki düşüşe bağlı olarak normalleşme adımlarının atılması ve hafta sonu yasaklarının kaldırılması da planlanıyor.

Kabine Toplantısı'nda 1 Haziran'dan itibaren başlayacak kademeli normalleşmenin 2. etabının ele alındığını belirten Erdoğan, "Önümüzdeki günlerdeki gelişmelere göre milletimizle paylaşacağız. Vaka sayılarını daha da aşağıya çekmek için milletimizin kademeli normalleşme döneminin kurallarına uymasını istiyoruz. Riskli grupların tamamının aşılanması için çalışıyoruz. Belirlenen tedbirler insanlarımıza eziyet olsun diye değil bu sancılı dönemi geride bırakmak için milletimizin önüne konmaktadır." ifadelerini kullandı.

1 Haziran'da tam açılma olacak mı? 1 Haziran'da hafta sonu yasak kalkıyor mu?

Hafta içi hafta sonu sokağa çıkma yasağı saatleri değişti mi? Yasak saat kaçta başlıyor, kaçta bitiyor?

1 Haziran açılacak yerler nereler? 1 Haziran sonrası normalleşme nasıl olacak?

Kafeler ve restoranlar ne zaman açılacak? 1 Haziran'da kafeler açılacak mı?

  • Düğünler ne zaman serbest olacak
  • düğün salonları açılacak mı
  • düğün salonları ne zaman açılacak
  • 1 haziran düğünler
  • nikahlar ne zaman başlayacak
  • düğün salonları açıldı mı
<p>Seri üretim hattından çıkan ilk milli güdümlü füze Atmaca'nın test atışının yapıldığı TCG Kınalıa

Atmacanın test edildiği milli gemide dikkat çeken detay!

Fenerbahçe'nin yeni hocası sonunda belli oluyor

Fenerbahçe tarihi transferi bitiriyor! İmza an meselesi...

Bakan Karaismailoğlu, Dostluk Yolu Şantiyesi'nde incelemelerde bulundu