• $7,8241
  • €9,4662
  • 455.345
  • 1325.29
28 Mart 2020 Cumartesi 09:25 | Son Güncelleme:

27 Mart Doya Doya Moda kim birinci oldu?

27 Mart Doya Doya Moda kim birinci oldu"

Tv8'in sevilen moda programı Doya Doya Moda'da bugün final heyecanı yaşanıyor. Büyük bedene sahip 7 bayan yarışmacının yarıştığı programda haftanın en yüksek puanını alan yarışmacı altın kolyenin sahibi olurken, en düşük puanını alan yarışmacısı ise eleniyor.

Doya Doya Moda'da bugün final heyecanı yaşanıyor. Tv8 ekranlarında hafta içi hergün yayınlanan programda hafta boyunca en yüksek puanı alan yarışmacı altın kolyenin sahibi olurken, en düşük puanı alan yarışmacı ise bugün programa veda edecek.

27 MART DOYA DOYA MODA'DA BU HAFTA KİM ELENDİ?

Mira, Sena ve Betül en düşük puanı alan yarışmacılar olarak sıralandı.

DOYA DOYA MODA'DA KİM BİRİNCİ OLDU?

Mira, Sena ve Betül en düşük puanı alan yarışmacılar olarak sıralandı. Mira ve Sena eşit puan aldı. Ancak elenen olmadı.

Kemal Doğulu "Önümüzdeki hafta bir ilki gerçekleştiriyoruz." dedi. Önümüzdeki haftadan itibaren takım olarak yarışacaklar ve yeni bir yarışmacı katılacak. Bir grubun lideri Su diğer grubun lideri Emel olacak. Takımlar pazartesi günü belli olacak. 4'er kişi iki takım halinde yarışılacak. Takımın liderleri takımı yönlendirecek. O gün konseptinde giyinmeyecek.

DOYA DOYA MODA JÜRİLERİ

Gülşah Saraçoğlu

Kemal Doğulu

Seray Sever

Uğurkan Erez

DOYA DOYA MODA FORMATI NEDİR?

42 beden ve üstü bedene sahip 7 kadının, moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın jüri üyeleri ise Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez bulunuyor.

<p>TSK'ya hakaret eden CHP Milletvekili Ali Mahir Başarır'a sert sözlerle yüklenen Başkan Erdoğan dü

'Darbe yapmayan ordu, CHP için 'satılmış ordu'dur'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Yılın Fotoğrafları oylaması başladı

Belirtilerine göre kanser türleri