• $7,3534
  • €8,9432
  • 438.316
  • 1537.99
12 Ocak 2021 Salı 10:28 | Son Güncelleme:

Doya Doya Moda Serap Kalaycıoğlu kaç yaşında ve nereli? Doya Doya Moda Serap kimdir?

Doya Doya Moda Serap Kalaycıoğlu kaç yaşında ve nereli" Doya Doya Moda Serap kimdir"

TV8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda yarışmasının yeni yarışmacısı belli oldu. 30 yaşında yarışmaya Antalya'dan katılan Serap Kalaycıoğlu, 4 yıldır veli ve 2.5 yaşında bir oğlu var. Doya Doya Moda Serap Kalaycıoğlu kaç yaşında, nereli? Doya Doya Moda Serap kimdir? gibi soruların yanıtları tüm izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. İşte hakkında tüm merak edilenler...

TV8'in sevilen büyük beden moda yarışmasında heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Doya Doya Moda'nın bugünkü yeni bölümünde yarışmaya yeni bir yarışmacı katıldı. Doya Doya Moda Serap Kalaycıoğlu kaç yaşında, nereli? Doya Doya Moda Serap kimdir? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. Doya Doya Moda Serap hakkında merak edilenlerin tümünü sizler için derledik.. 

DOYA DOYA MODA SERAP KALAYCIOĞLU KİMDİR?

Doya Doya Moda'nın yeni bölümünde yarışmaya yeni bir yarışmacı katıldı. 30 yaşında yarışmaya Antalya'dan katılan Serap Kalaycıoğlu, 4 yıldır veli ve 2.5 yaşında bir oğlu var.

Önceden yönetici yardımcılığı yapan yarışmacı şimdi ev hanımı. 42 beden 1.72 boyunda 90 kilo olan Kalaycıoğlu burada kendini göstermeye geldiğini söyledi. Öte yandan geçen hafta Gülnaz elenirken, Ceren 9 haftadır yer aldığı programda geçen hafta ilk kez kolye alma başarısını gösterdi. 

<p>Cumhurbaşkanı Sergio Mattarella, hükümet krizini aşmak için yarından itibaren parlamentoda temsil

İtalya'da hükümet krizi... Conte gitti, şimdi ne olacak?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Herkes memleketinde yaşasaydı illerin nüfusu kaç olurdu?

Diyarbakır'ın ''çılgın projesi''ndeki ilerleme üreticiyi sevindirdi