• $7,8187
  • €9,3602
  • 449.547
  • 1328.73
04 Haziran 2020 Perşembe 16:14 | Son Güncelleme:

Doya Doya Moda Betül kimdir?

Doya Doya Moda Betül kimdir"

Doya Doya Moda Betül, yarışmada renkli karakteri ile dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Komik hareketleri ve tavırları ile jüri üyelerini de güldürmeyi başaran Betül Böçkün'ün hayatı araştırılıyor.

Eğlenceli hareketleri ile jürilerin sempatisini kazanan ve geçtiğimiz haftalarda da birinci olarak altın kolyenin sahibi olan Betül, aslen Bingöllü. Kuaförlük yapan Doya Doya Moda Betül ile ilgili merak edilenler haberimizde...

DOYA DOYA MODA BETÜL KİMDİR?

Betül Böçkün 24 yaşında. Kuaförlük yapan Betül Böçkün, aslen Bingöllü. Özel hayatı hakkında konuşan Betül, anne ve babasının ayrı olduğunu belirtti. Betül Böçkün, annesiyle görüşmediklerini ve neredeyse hiç görmediklerini belirtti. Annesiyle babasının yollarını ayırması sonrası annesinden haber alamadıklarını söyleyen Betül Böçkün, kendilerine halalarının baktığını ifade etti.

Başından bir evlilik geçtiğini de aktaran Betül Böçkün, 3 yaşındaki çocuğunun da vefat ettiğini dile getirdi. Erkek evladını kaybeden Betül kızı olsaydı ismini Mira koymak istediğini açıkladı.

<p class='MsoNormal'><span>GENAR Araştırma Başkanı İhsan Aktaş, kamuoyunda yapılan  araştırmalara il

Bu pazar seçim olsa sandıktan nasıl bir sonuç çıkar?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Yemek yiyen hayvanların komik halleri