• $8,248
  • €10,0624
  • 485.89
  • 1441.33
02 Mayıs 2021 Pazar 13:07 | Son Güncelleme:

Dostluk bitti... Şeyma Subaşı ve Chloe Loughnan'ın arası meğer bu yüzden bozulmuş

Dostluk bitti... Şeyma Subaşı ve Chloe Loughnan'ın arası meğer bu yüzden bozulmuş

Şeyma Subaşı'nın Mohammed Alsaloussi ile yeni bir aşka yelken açmasının ardından yakın dostu Chloe Loughnan'ın eski sevgilisi olduğu öğrenildi. Chloe Loughnan'ın, Şeyma Subaşı'nın Mohammed Alsaloussi ile aşk yaşamasının ardından aralarının açıldığı iddia edildi.

Ünlü sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı'nın Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi'nin şarkıcı Serdar Ortaç'ın eski eşi Chloe Loughnan ile bir dönem aşk yaşadığının ortaya çıkması magazin gündemine bomba gibi düştü.

Snobmagazin'in haberine göre; Mohammed Alsaloussi'nin Chloe Loughnan ve Serdar Ortaç'ın evliliğinin bitmesine neden olduğu öne sürüldü. Sık sık Miami'ye arkadaşı Merve Şentürk'ün yanına giden Loughnan, arkadaşı aracılığıyla Meedo ile tanıştı.

Chloe Loughnan'ın Mohammed Alsaloussi ile birlikte olduğu dönemde Şeyma Subaşı ile de yakın dost oldukları ortaya çıktı. Mohammed Alsaloussi ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı'nın eski dostu Chloe Loughnan ile görüşmediği iddia edildi.

Aşk haberlerinin ardından Şeyma Subaşı'na tavır aldığı da konuşulan Chloe Loughnan cephesinde dikkat çeken bir detay ortaya çıktı. Subaşı ve Loughnan sosyal medyada takipleşmeyi bıraktı.

<p>Avrupa sevdalısı aydınların asıl derdi ne? Neden bir  Avrupalı'dan daha 'Avrupa'cılar'? Avrupa öz

Avrupa'yı bize ışıltılı tablolar gibi çizenler kimler?

Demirspor, Süper Lig'e çıktı; Adanalılar çıldırdı!

Filistinli gençler, İsrail'in saldırılarını balonlarla protesto etti

Hobi diye başladı! Şimdi tanesini 2 bin liradan satıyor