• $7,3836
  • €8,9514
  • 438.029
  • 1467
28 Aralık 2020 Pazartesi 15:17 | Son Güncelleme:

Doğduğun Ev Kaderindir'in Zeynep'i Demet Özdemir ev pozuyla mest etti! O detay dikkatlerden kaçmadı

Doğduğun Ev Kaderindir'in Zeynep'i Demet Özdemir ev pozuyla mest etti! O detay dikkatlerden kaçmadı

TV8'de ekrana getirilen başrollerinde İbrahim Çelikkol'la rol alan Doğduğun Ev Kaderindir'in Zeynep'i Demet Özdemir paylaşımları ile mest etmeye devam ediyor. Güzel oyuncu Demet Özdemir evden bir pozunu paylaştı. Özdemir'in makyajsız olması ise beğeni topladı.

Attığı her adım söylediği her söz ile dikkat çeken Doğduğun Ev Kaderindir'in Zeynep'i Demet Özdemir, sosyal medyayı aktif kullanan isimler arasında yerini alıyor. Başarılı oyuncu Demet Özdemir, sosyal medya hesabından evden bir pozunu paylaştı.

Kot bir tulum ve beyaz botları ile takipçilerini mest eden Demet Özdemir'in makyajsız olduğu dikkatlerden kaçmadı. Fotoğrafına ev emojisi koyan Doğduğun Ev Kaderindir'in Zeynep'i Demet Özdemir'in doğal pozu sosyal medyada ilgiyle karşılandı.

Özdemir'in paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni alırken yorum yağmuruna tutuldu. Sosyal medya kullanıcıları 'Sen hayatımdaki en önemli insanlardan birisin. Neden biliyor musun? Senden çok şey öğreniyorum', 'Bebek surat' ve 'Seni çok seviyorum Demet' gibi yorumlarda bulundu. İşte Demet Özdemir'in o pozu...

<h3>Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kartoğlu, CHP'nin 'Militan' provokasyonunu AKŞAM TV

CHP neden 'Militan' provokasyonu yapıyor?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Eren-5 operasyonunda 53 sığınak ile 62 depo kullanılamaz hale getirildi

Ankara'da80 yaş ve üzerindeki vatandaşlara aşı uygulanmaya başlandı