• $8,155
  • €9,7089
  • 457.312
  • 1393.24
03 Nisan 2021 Cumartesi 17:30 | Son Güncelleme:

Doğduğun Ev Kaderindir'in Zeynep'i Demet Özdemir deri şıklığını ayna pozuyla taçlandırdı

Doğduğun Ev Kaderindir'in Zeynep'i Demet Özdemir deri şıklığını ayna pozuyla taçlandırdı

Doğduğun Ev Kaderindir'in Zeynep'i Demet Özdemir ayna pozlarıyla göz dolduruyor. Kot stilini yansıttığı pozlarına deri şıklığını da ekleyen güzel oyuncunun sosyal medya paylaşımlarına hayranlarından beğeni yağdı.

Tv 8'de ekrana getirilen Doğduğun Ev Kaderindir'in güzel yıldızı Demet Özdemir ayna pozuyla magazin gündemine düştü. Ünlü oyuncunun deri kıyafetiyle göz doldurduğu sosyal medya paylaşımına hayranlarından ilgi büyük oldu.

Oğuzhan Koç aşkı ve dizisindeki başarılı performansı kadar güzelliği ile de magazin gündeminden düşmeyen Doğduğun Ev Kaderindir'in güzel oyuncusu Demet Özdemir sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Instagram hesabını aktif kullanan ünlü oyuncu, 12 milyon 600 bin takipçisi için paylaşımlarına hız kesmiyor.

29 yaşındaki oyuncu, Instagram hesabından paylaştığı ayna pozuyla dikkatleri üzerine çekti. Deri şıklığı ile göz dolduran ünlü isim paylaşımıyla hayranlarından tam not aldı.

Öte yandan ayna pozlarını çok seven oyuncunun bir önceki paylaşımındaki bandanalı ve kot ceketli halleri de büyük beğeni toplamıştı. Deri şıklığı kadar spor tarzıyla da hayranlarının ilgisini çeken Demet Özdemir'e bazı takipçileri "Çok güzelsin, ayna pozlarını severiz, tarzına düşüyoruz, aktiflik akıyor maşallah hep böyle ol Özdemir Hanım, mükemmel olmak" gibi yorumlarla övgüler yağdırdı.

<p>Koronavirüs salgınının uzun süredir kontrolden çıkmış olduğu ABD'de son durum ne? Aşılama süreci

ABD'de koronavirüs salgınında son durum

Beşiktaş, Erzurum'a ayak bastı

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü