• $8,2924
  • €9,6744
  • 497.778
  • 1126.99
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
17 Ekim 2020 Cumartesi 13:43 | Son Güncelleme:

Doğduğun Ev Kaderindir'in yıldızı İbrahim Çelikkol mest etti

Doğduğun Ev Kaderindir'in yıldızı İbrahim Çelikkol mest etti

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi karakterine hayat veren İbrahim Çelikkol güzel aile tablosu ile mest etti. Doğduğun Ev Kaderindir'in yeni bölümlerinde yavaş yavaş psikopatlaşmaya başlayan Çelikol aslında ailesine bağlı ve verdiği mesajlarla da topluma örnek tutum sergileyen biri.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi karakterini canlandıran ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol güzel aile tablosu ile büyük beğeni aldı. İbrahim Çelikkol, dizide sergilediği üstün performans ile hayranlarının dilinde. Sosyal medyada çok takdir edilen bir isim. Her paylaşımı ile de takipçilerinden beğeniler alan, iltifatlara boğulan oyuncu bu sefer de aile pozuyla mest etti.

İbrahim Çelikkol, eşi Mihre hanım ve oğlu Ali sevimli aile pozları ile sosyal medyanın gündemine oturdu. 2019 yılının Aralık ayında dünyaya gelen minik Ali, ne kadar da büyümüş… Çelikkol hayranları, minik Ali’nin bu sevimli haline bayıldı…

“Maşallah çok tatlısınız” diye yorumlar bırakan takipçiler, ünlü oyuncunun aileyi öne çıkartan tavrını da takdirle karşıladı.

İşte o paylaşım;

Çelikkol family 

<p>Taksim İstiklal Caddesi’ndeki Fransa İstanbul Başkonsolosluğu önünde toplanan bir grup, Fra

Karikatür küstahlığına vatandaşlar böyle yanıt verdi: Fransa'nın katliamlarını konsolosluğa yansıttılar

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İstanbul güne yağmurla başladı

Besinlere dair şaşırtıcı bilgiler