• $8,0861
  • €9,7341
  • 461.917
  • 1390.41
01 Nisan 2021 Perşembe 10:17 | Son Güncelleme:

Doğduğun Ev Kaderindir'de gözyaşlarına boğan ayrılık! İbrahim Çelikkol diziye veda etti

Doğduğun Ev Kaderindir'de gözyaşlarına boğan ayrılık! İbrahim Çelikkol diziye veda etti

Başrollerinde Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol ve Engin Öztürk'ün rol aldığı TV8 ekranlarının en sevilen yapımlarından olan Doğduğun Ev Kaderindir 31 Mart çarşamba akşamı yeni bölümü ile ekrana getirildi. Yakışıklı oyuncu İbrahim Çelikkol'un hayat verdiği Mehdi karakteri ise ölerek diziye veda etti. Çelikkol'un vedasının ardından rol arkadaşı Demet Özdemir, duygusal bir paylaşımda bulundu.

TV8'in büyük beğeni ile takip edilen başrollerinde Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol ve Engin Öztürk'ün yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 37. bölümü ile 31 Mart Çarşamba akşamı izkeyici ile buluşurken Mehdi'nin ölümü geceye damga vurdu.

ZEYNEP'İN KUCAĞINDA ÖLDÜ

Mafyaya katılmasıyla tüm hayatı değişen Mehdi, Zeynep ve çocuğunun kaçırılmasının ardından yıkım yaşarken onları kurtarmak adına harekete geçti. Zeynep'i kurtarmak için mafyanın karşısına dikilen Mehdi, kurşunların hedefi olur. Mehdi defalarca vurulurken Zeynep'in kucağında öldü.

İBRAHİM ÇELİKKOL'DAN VEDA PAYLAŞIMI

Diziye veda eden İbrahim Çelikkol, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: 'Hoşça kal Mehdi Usta. Hayalleri yarım kalmış herkese ithafen... Ve Canım partnerim Demet Özdemir. Bu bir son değil, yol uzun yeniden karşılaşacağımıza eminim. Tüm oyun arkadaşlarım, hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Yapımcımız Onur Güvenatam, yönetmenimiz Çağrı Bayrak başta olmak üzere aramızdan ayrılan, katılan, ilk günden beri aynı yolda yürüdüğüm tüm çalışma arkadaşlarım, iyi ki varsınız, hepinizin tek tek emeklerine sağlık. Ve elbette bugüne kadar bizi destekleyen izleyicimize... Zeynep'in hikayesi tamamlanabilsin diye Mehdi'nin hikayesi burada son buldu. Ben de artık ekran karşısında Zeynep'in yolculuğuna izleyici olarak eşlik edeceğim. Hoşça kalın...'

DEMET ÖZDEMİR'DEN DUYGUSAL VEDA

37 bölüm boyunca partner olduğu İbrahim Çelikkol'un Doğduğun Ev Kaderindir'den ayrılmasının ardından Demet Özdemir de paylaşımda bulundu. İbrahim Çelikkol'la olan bir pozunu paylaşan Demet Özdemir, şu notu düştü:

'Bana hep destek oldun. Her zaman seninle oynadığım için mutlulukla bakacağım geçmişimize. Ne güzel bir adamsın. İyi ki yollarımız bu hikayede kesişti, iyi ki tanıdım seni. Bana sevgin, bana hoşgörün için her zaman minnettar olacağım sana. Yeni yolun keyifli mutlu olsun. Bizim hikayemiz burada bitti belki ama hayatımda hep ol... Güle güle Mehdi Usta'

<p>İzmir'de Murat A. adlı şahıs annesinin eski eşi Mahmut Karşıcı'yı sokak ortasında pompalı tüfekle

Sokak ortasında pompalı dehşeti! Cinayet anları güvenlik kamerasında...

Jandarmaya Gövde Destekli Kalkan Taşıma Sistemi teslim edildi

NASA'nın Mars'taki helikopteri 'Ingenuity' ilk uçuşunu yaptı

2 bin yıllık Roma yolu gün yüzüne çıkarılıyor