• $ 6,8615
  • € 7,752
  • 390.936
  • 115748
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
01 Temmuz 2020 Çarşamba 18:55 | Son Güncelleme:

Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümü bu akşam var mı? Doğduğun Ev Kaderindir sezon finali ne zaman?

Başrollerini Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'un paylaştığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisi koronavirüs nedeniyle uzun süredir ekranlardan uzak kalmıştı. Kontrollü normalleşmenin başlamasıyla birlikte dizinin ne zaman ekranlara döneceği izleyiciler tarafından merak ediliyordu. Acun Ilıcalı Survivor'da Doğduğun Ev Kaderin sezon finali tarihini açıkladı.

Tv8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin sezon final tarihi belli oldu. Acun Ilıcalı sevilen yarışma programı Survivor'da dizinin izleyicilerinin merak ettiği haberi paylaştı. Başrollerini İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir'in paylaştığı dizi koronavirüs nedeniyle ekranlara ara vermişti. Heyecanla beklenen Doğduğun Ev Kaderindir sezon finali ne zaman? Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm bu akşam var mı?  

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR SEZON FİNALİ NE ZAMAN, BU AKŞAM VAR MI?

Koronavirüs nedeniyle birçok dizi olduğu gibi Doğduğun Ev Kaderindir dizisi de ekranlara ara vermişti. Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor’ın 30 Haziran Salı akşamı yayınlanan bölümünde Acun Ilcalı dizinin sezon final tarihini açıkladı. Buna göre Doğduğun Ev Kaderindir sezon finali 1 Temmuz Çarşamba akşamı yani bu akşam yayınlanacak.

DOĞDUĞUN KADERİNDİR SEZON FİNALİNDE NELER OLACAK?

Zeynep, sonunda ilk defa kendisi için bir karar alarak; Mehdi’yle mutlu olmayı seçer. Mehdi de gerçek mutluluğa ilk defa bu kadar yakın olduğunu hisseder.

Ancak Benal’in varlığı, aşklarının ortasında bir tehdit olarak durmaya devam eder. Zeliha ve Müjgan’ın, Benal için başka planları vardır.

Zeynep ve Mehdi; Nermin’in teklifiyle, sevdiklerini de yanlarına alarak, birkaç günlüğüne balayına çıkarlar. Ancak bu seyahat, ilişkilerinde verecekleri en önemli sınavın da habercisidir.

Bu tatil, kimilerinin kalbinde yeni duyguların filizlenmesine vesile olurken; kimilerininkinde de onarılması zor yaralar açacaktır.

En karanlık gecenin sabahında bile umut var mıdır? Hayat, kimi zaman bittiği yerden mi başlar? Zeynep için, artık bu soruların cevabını öğrenme zamanı gelmiştir.

'Enerjisi olmayan bir ülkenin medeni olmaktan bahsetmesi mümkün değildir

'Enerjisi olmayan bir ülkenin medeni olmaktan bahsetmesi mümkün değildir

Komşudan yeni korona tedbiri! İşte sokaklara yansıyan kareler...

Komşudan yeni korona tedbiri! İşte sokaklara yansıyan kareler...