• $7,8345
  • €9,4486
  • 459.706
  • 1334.69
25 Mart 2020 Çarşamba 22:09 | Son Güncelleme:

Doğduğun Ev Kaderindir 12. yeni bölüm ne zaman? Doğduğun Ev Kaderindir neden yok?

Doğduğun Ev Kaderindir 12. yeni bölüm ne zaman" Doğduğun Ev Kaderindir neden yok"

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin bu akşam neden olmadığı araştırılıyor. Oyuncu kadrosunda İbrahim Küçükkol, Demet Özdemir, Engin Hepileri gibi isimlerin yer aldığı dizi her hafta çarşamba akşamları ekrana geliyor. 25 Mart yayın akışında yeni bölümün yer almaması akıllarda soru işareti oluşturdu.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor. Doğduğun Ev kaderindir bu akşam var mı? TV 8’de ekrana gelen dizi her hafta heyecanlı bölümleri ile izleyici karşısına çıkıyor. Mehdi ve Zeynep arasında yaşananlar yakından takip ediliyor. Dizinin son bölümünde sıkça görülen Faruk ve Emine ilişkisinin gidişatı da merak ediliyor. Tv 8 yayın akışı ve detaylar haberimizde sizlerle.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR BU AKŞAM VAR MI?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni bölümü bu akşam ekrana gelmeyecek. 25 Mart TV 8 yayın akışında 20:00’da Survivor yarışmasının yeni bölümü olacak.

YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?

Yeni bölümün neden yayınlanmadığı ile ilgili resmi bir açıklama yapılmadı. Bazı diziler koronavirüs önlemlerinden dolayı yeni bölümlere ara verdiklerini duyurmuşlardı.

TV 8 YAYIN AKIŞI

<p>Editör: Duygu Gecü Yüzseven / <a href='mailto:duygu.gecu@turkmedya.com.tr'>duygu.gecu@turkmedya.c

Altın almak için doğru zaman mı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Film gibi soygun! Ağır silahlı 30 kişi bankaya saldırı düzenledi