• $7,4023
  • €8,9661
  • 437.641
  • 1467
06 Ocak 2021 Çarşamba 21:23 | Son Güncelleme:

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yıldızları Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'dan eğlenceli set paylaşımları

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yıldızları Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'dan eğlenceli set paylaşımları

Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol, başrollerini paylaştıkları Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin setinden yeni paylaşımlar yapmayı sürdürüyor. Hayranlarıyla etkileşim halinde olan ünlü oyuncuların eğlenceli set hallerini gözler önüne serdikleri fotoğrafları dikkat çekmeye devam ediyor.

TV 8'in iddialı dizisi Doğduğun Ev Kaderindir'in başrol oyuncuları Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'dan yeni haberler var. Çarşamba günleri seyirciyi ekran başına kilitleyen dizi yeni bölümleri ve hikaye akışı ile konuşulmaya devam ediyor. Dizi kadar dikkat çeken başrol oyuncuları da hayranlarının yakın markajında olmayı sürdürüyor.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Demet Özdemir, Zeynep karakterine hayat verirken İbrahim Çelikkol ise Mehdi karakterini canlandırıyor. Dizide aşk yaşayan ünlü oyuncular, gerçek hayatta da yakın arkadaş olarak biliniyor. Öyle ki, ünlü oyuncular zaman zaman birbirlerinin paylaşımlarını beğeni ve yorum ile destekliyor.

İbrahim Çelikkol'un Instagram stroy'sinden "Benim bitanem" mesajıyla paylaştığı ve Demet Özdemir'in de aynı görsel ile "Sen benim canım!" yazarak karşılık verdiği set paylaşımı işte huzurlarınızda...

Hayranlarının yakın takibe aldıkları dizi yıldızlarından eğlenceli set paylaşımları geliyor. Demet Özdemir sosyal medya hesabı Instagram story'sinden önce "Have a nice day" notunu düştüğü sonrasında "Canımız çekti" diyerek dizi setinde karavanda tüple yaptığı yumurtayı paylaşmayı ihmal etmedi.

Öte yandan güzel oyuncu, Hazal Kaya'ya filtre göndermesinde bulunduğu ve "Hazal Kaya senden çaldım" notunu düştüğü filtreli paylaşımı ise dikkat çekti. 

Esra Bilgiç, Eda Ece, Ezgi Eyüboğlu yeni paylaşımlarıyla dikkat çekti

<h3>Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kartoğlu, CHP'nin 'Militan' provokasyonunu AKŞAM TV

CHP neden 'Militan' provokasyonu yapıyor?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Sivas'ta tıra arkadan çarpan ambulanstaki hemşire öldü, şoför yaralandı

Rize'de gizlenen temaslılara karşı yeni önlemler uygulanmaya başlandı