• $17,9391
  • €18,552
  • 1030.94
  • 2868.44
25 Ocak 2021 Pazartesi 11:46 | Son Güncelleme:

Ebru Cündübeyoğlu kaç yaşında nereli, hangi dizilerde oynadı? Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin Özlem'i Ebru Cündübeyoğlu kimdir?

Ebru Cündübeyoğlu kaç yaşında nereli, hangi dizilerde oynadı" Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin Özlem'i Ebru Cündübeyoğlu kimdir"

Doğduğun Ev Kaderindir dizisine oyuncu Ebru Cündübeyoğlu katılıyor. Başrollerini Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'un paylaştığı Doğduğun Ev Kaderindir dizinin yeni bölümünde Ebru Cündübeyoğlu “Özlem Tunahan Poyraz ” karakteriyle karşımıza çıkacak. Peki Ebru Cündübeyoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizi ve filmlerde rol aldı?

Ebru Cündübeyoğlu, Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin karosunu dahil olmasıyla birlikte gündeme geldi. Tv8'de büyük ilgiyle izlenen Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Ebru Cündübeyoğlu 'Özlem Tunahan Poyraz' karakterine hayat verecek. Peki Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin Özlem'i Ebru Cündübeyoğlu kimdir, kaç yaşında nereli, hangi dizilerde oynadı?

TV8’de yayınlandığı ilk günden itibaren büyük ilgi gören OGM Pictures’ın yapımını, Onur Güvenatam’ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda da Çağrı Bayrak’ın oturduğu “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisine yeni bölümde Ebru Cündübeyoğlu katılıyor.

Başrollerini Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un paylaştığı dizinin yeni bölümünde Ebru Cündübeyoğlu “Özlem Tunahan Poyraz ” karakteriyle karşımıza çıkacak.

Barış ve Savaş’ın ablası olan Özlem, aile geleneği avukatlığını sürdüren hırslı bir kadındır. Özlem uzaktan da olsa hep ailesini koruyup kollayan güçlü bir kadındır. Kardeşlerini çok sevse de kimi zaman onlara abladan çok idareci gibi yaklaşmaktadır.

Özlem, zamanla şirkete de gidip gelmeye başlayacak, yönetimsel konularda Zeynep ile didişecektir. Özlem: Alman lisesinden mezundur, master’ını Almanya’da yapmış, alman disiplini almıştır ve ona kalırsa Berlin Duvarı yeniden örülmelidir: Barış ve Zeynep’in arasına.

EBRU CÜNDÜBEYOĞLU KİMDİR?

Ebru Cündübeyoğlu, 10 Eylül 1974 Heilbronn, Almanya'da doğdu. İlkokulu İstanbul'da Cengiz Topel ilkokulunda başladı, Mareşal Fevzi Çakmak ilkokulu ve İstanbul Sabiha hanım ilkokulunda devam etti. Ardından Adapazarı Atatürk Merkez ortaokulu ve Atatürk lisesinde okudu. Annesi Hülya Cündübeyoğlu da, 1970 Türkiye 4. Güzeli seçilmiş.

Bursa Uludağ Üniversitesi İktisat Fakültesi Bölümü'nü bitirdi. 1993 yılında Türkiye 4. Güzeli seçildi. Ardından Uludağ Üniversitesi İktisat Fakültesi Bölümü'nü bitirdi. TRT'de "Bir Başka Gece" programında sunuculuğa başladı.

1993 yılında başladığı sunuculuğa 1997 yılına kadar çeşitli kanallarda sürdürdü.1997 yılında sinemaya başlayan Cündübeyoğlu, Deliyürek dizisindeki "Avukat Ayşegül" rolü ile geniş seyirci kitlesine ulaştı. Televizyon dizileriyle başlayan oyunculuk serüveni, 1999'da tanıştığı tiyatro sahnesinin de eklenmesiyle halen devam ediyor.

TRT ve özel televizyon kanallarında dizi filmlerde ve sinema filmlerinde rol aldı.

2005 yılında çıkardığı 'Aşılı Kolum' aşılı şiir kitabıyla şairliğe ilk adımını attı.

Ebru Cündübeyoğlu, radyocu Güçlü Mete ile 27 Nisan 2003Duru (d.2005) isminde bir kızı vardır.

Kızı Duru'yla birlikte Şen Piliç reklam filmimde oynadı.

TRT ve özel televizyon kanallarındaki dizi filmlerde ve sinemada rol alan sanatçı, evli ve bir çocuk annesidir.

ROL ALDIĞI TİYATRO OYUNLARI:

Deliler

Çalı Kuşu

Kibarlık Budalası

Yalandan Kim Ölmüş

Fehim Paşa Konağı

FİLMOGRAFİ:

Evli ve Öfkeli (TV dizisi) -2015

Kocan Kadar Konuş- 2015

Galip Derviş 3. Sezon (TV dizisi)

Hititya:Madalyonun Sırrı- 2013

Avrupa Avrupa- 2012

Kalbim Seni Seçti- 2011

Hakan Bey- 2011

Yalancı Romantik - 2008

Şöhret Okulu - 2007

Kuzey Rüzgarı - 2007

Gizli Patron - 2006

Omuz Omuza - 2004

Çınaraltı - 2003

Koçum Benim - 2002

Deli Yürek - 1999

Gülüm - 1997

Başkan Erdoğan müjdeyi verdi! Yüzde 35 indirim olacak
Başkan Erdoğan müjdeyi verdi! Yüzde 35 indirim olacak

Başkan Erdoğan müjdeyi verdi! Yüzde 35 indirim olacak

Altını olanlar dikkat! 1 kiloya 50 gram verilecek
Altını olanlar dikkat! 1 kiloya 50 gram verilecek

Altını olanlar dikkat! 1 kiloya 50 gram verilecek

SSB Başkanı Demir'den F-35 ambargosuna MMU ile yanıt: Utanacaklar
SSB Başkanı Demir'den F-35 ambargosuna MMU ile yanıt: Utanacaklar

SSB Başkanı Demir'den F-35 ambargosuna MMU ile yanıt: Utanacaklar