• $7,4021
  • €8,9693
  • 437.629
  • 1467
06 Ocak 2021 Çarşamba 20:12 | Son Güncelleme:

Doğduğun Ev Kaderindir 27. yeni bölüm ne zaman? Doğduğun Ev Kaderindir bu akşam var mı, neden yok?

Doğduğun Ev Kaderindir 27. yeni bölüm ne zaman" Doğduğun Ev Kaderindir bu akşam var mı, neden yok"

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi bu akşam Tv8 yayın akışında yer almayınca izleyiciler Doğduğun Ev Kaderindir bu akşam neden yok? Doğduğun Ev Kaderindir 27. yeni bölüm ne zaman? gibi soruların yanıtlarını araştırmaya başladılar. Heyecan dolu sahneleri ile izleyicisini ekrana kilitleyen Doğduğun Ev Kaderindir'de Barış ve Zeynep'in arasında yaşanacaklar merak ediliyor.

Tv8'in reyting rekorları kıran dizisi Doğduğun Ev Kaderindir bugün yayın akışında yer almayınca tüm dizi takipçileri meraklandı. Doğduğun Ev Kaderindir bu akşam neden yok? Doğduğun Ev Kaderindir 27. yeni bölüm ne zaman? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. Başrollerini Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'un paylaştığı dizide sular durulmuyor. Mehdi ve Zeynep arasında yaşananlar izleyiciyi ekrana kilitliyor.   

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR BU AKŞAM NEDEN YOK?

Doğduğun Ev Kaderindir dizinin yeni bölümü bu akşam yayınlanmayacak. Yılbaşı dolayısıyla diziye bir hafta ara verildi.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 27. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Doğduğun Ev Kaderindir 27. yeni bölümü 13 Ocak’ta izleyicisi ile buluşacak. Yeni bölüm fragmanı gelir gelmez haberimizin içerisine eklenecektir.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Zeynep'in kaçırılmasıyla deliye dönen Barış, onu koruyamadığı için vicdan azabı çekerken Zeynep'in bulunması için varını yoğunu ortaya koyar. Bu sırada en çok yardımı da Savaş'tan görecektir.

Savaş sosyal medyanın gücünü kullanarak herkesi yardıma çağırır. İki kardeşin Zeynep'i bulabilmek için gösterdikleri dayanışma aralarındaki sevgi bağını da su yüzüne çıkarmaya başlar.

Yaşananlar nedeniyle Zeynep'in de Mehdi'nin de evi yangın yerine döner. Sakine suçluluk duygusuyla Nermin çaresizlikle boğuşurken Benal büyük bir sürprizle kapılarına dayanır. Cemile endişeden deliye döner. Kardeşi hakkındaki gerçekleri görmekte zorlanır ve bu durum Nuh'la aralarına gerginlik tohumları ekmeye başlar.

Zeynep yaşadığı travmanın şokuyla mücadele ederken gelen doğum günü sürpriziyle tekrar gülümsemeye çalışır. Cemile'nin kafasında ise Mehdi'nin hayatını tekrar yoluna sokması için başka planlar vardır.

<h3>Başkan Erdoğan’dan CHP’ye erken seçim yanıtı</h3><p>“2023’E KADAR BEK

27 Ocak 2021 Güncel Haberler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Klozeti açınca dev yılanla göz göze geldi! İşte o korku dolu anlar...

Trakya beyaza büründü