• $8,2023
  • €9,6625
  • 502.784
  • 1152.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
07 Ekim 2020 Çarşamba 23:06 | Son Güncelleme:

Doğduğun Ev Kaderindir 13. bölüm özeti...

Doğduğun Ev Kaderindir 13. bölüm özeti...

Başrollerini Demek Özdemir ve İbrahim Çelikkol'un paylaştığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisi verdiği uzun aranın ardından ekranlara geri döndü.

Tv8 ekranlarının başarılı dizisi Doğduğun Ev Kaderindir 30 Eylül Çarşamba akşamı yayınlanan 13. bölümüyle yeni sezonuna başladı. İşte 13. bölümde yaşananlar...

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 13. BÖLÜM ÖZETİ

Sevmenin ve sevilmenin tadını çıkaran Zeynep, ilk kez doyasıya yaşadığı mutluluğun aslında huzur demek olmadığını çok gecikmeden öğrenir. Üstelik yalnızca evde değil artık dışarıda da hayatı için vermesi gereken zor bir sınav vardır.

Mehdi herkesin haklılığıyla mücadele ederken bir çıkış yolu bulamaz ve çaresizliğe sürüklenir. Tüm bunlarla uğraşırken bir de kendini okula başlayan Kibrit’in yalanının ortasında bulur.

Mahallede esen umut rüzgarları Müjgan’ın yüreğine umutla birlikte korku da salar. Evde ise Müjgan’ın artık bambaşka bir misyonu vardır. Cemile kendi ayakları üzerinde durmak için Sultan’ın da yardımıyla bildiği yoldan ilerler ama kızının yokluğuna direnen Sultan’ın Cemile için başka planları da vardır.

Diğer tarafta Emine ise yaptığı tercihlerin sonuçlarıyla yüzleşmek zorunda kalır. Aşk için ne kadar ileri gidebileceğine kendi bile şaşıracaktır. Nermin kendi kozasında kendi şeytanlarıyla savaşırken yine tek düşündüğü Zeynep olur. Beklemediği zamanda uzanan yardım eli Nermin’in bazı gerçekleri daha yakından görmesine fırsat verecektir.

Sakine’nin ektiği kıskançlık tohumlarıyla bir yanlışa sürüklenen Zeynep, kendini Mehdi’nin karşısında hiç olmak istemediği bir halde bulacaktır.

<p>Alınan bilgiye göre, dün akşam Fener Caddesi’ndeki patlamayı gerçekleştirdikten sonra ölü e

İşte teröristlerin Amanoslar'a geldiği paramotor

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Urartular 2 bin 750 yıl önce TOKİ tekniğini kullanmış

Binlerce yıllık tarihi eserler Diyarbakır'da restore ediliyor