• $8,3263
  • €10,1254
  • 499.093
  • 1454.25
06 Mart 2021 Cumartesi 15:06 | Son Güncelleme:

Dizilere ara ticarete merhaba… Burcu Kara yeni projesini açıkladı!

Dizilere ara ticarete merhaba… Burcu Kara yeni projesini açıkladı!

Geçtiğimiz aylarda Kırmızı Oda dizisine konuk olan ünlü oyuncu Burcu Kara, ticaret sektörüne atılıyor. Şu an kendisi gibi oyuncu Fırat Parlak ile veli olan ünlü oyuncu, çocuk giysileri üzerine ticari bir adım atmaya hazırlanıyor. Oyuncu, “Altı noktada ve iki internet sitesinde olacak ama büyüyerek, gelişeceğini düşünüyorum” diyerek, çocuk kıyafetleri çıkartacağını açıkladı.

Yıllardır oyunculuk sektöründe olan Burcu Kara, 2018 yılında kısa süren bir dizi projesinde yer aldıktan sonra uzun süre ekranlarda görünmemişti. Geçtiğimiz aylarda Kırmızı Oda dizisine konuk oyuncu olarak katılan Kara, Youtube üzerinden açtığı kanalda da paylaştığı farklı bilgilerle dikkat çekiyordu. Oyunculuktan farklı bir sektöre yönelen Kara, çocuk kıyafetleri üzerine olan projesini duyurdu.

Bu işin yıllardır hep aklında olduğunu da ifade eden oyuncu, kendisinin bile hayal etmediği bir noktaya geldiklerini de belirtti.

Ali isminde 3,5 yaşında oğlu bulunan Burcu Kara, Nisan ayının başlarında satışa çıkılacağını belirtti ve gelişmeleri şu sözlerle aktardı:

"Yıllardır hep aklımda olan, ama bu kadarını benim bile hayal etmediğim, beni çok etkileyen bir ürünle tanıştım. Bunu minikler için bir işe dönüştürdüm. 0-3 yaş arası çocuk giysileri yapmaya başladım."

Projenin farkını da anlatan oyuncu, "Hikayesinden, benim ve eşimin de çok etkilendiği bir şey bu... Geleneksel işlenen bir kumaş ve boya sistemiyle, çocuklar için sağlıklı, doğaya dost şeyler yaptık" ifadelerini kullandı.

<p class='MsoNormal'>Süper Lig'i şampiyon tamamlayan Beşiktaş, salgında  tüm rakiplerine büyük fark

Şampiyon Beşiktaş! Fenerbahçe ve Galatasaray'ın hataları neydi?

Yer siyah, gök beyaz; şampiyon Beşiktaş!

Filistinlilerin evleri yerle bir oldu

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, emekli öğretmenlerle çevrim içi bayramlaştı