• $8,5216
  • €10,1111
  • 494.236
  • 1431.78
25 Mayıs 2021 Salı 10:41 | Son Güncelleme:

Dizi aşkı gerçek mi oldu? Masumiyet'in yıldızları İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü tatile çıktı

Dizi aşkı gerçek mi oldu" Masumiyet'in yıldızları İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü tatile çıktı

Başrollerinde Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ, Hülya Avşar, Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan gibi isimlerin rol aldığı Fox TV'de ekrana getirilen Masumiyet dizisi ekran macerasını sonlandırdı. İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü'nün set dışında da oldukça samimi olması kafaları karıştırırken Masumiyet'in final yapmasının ardından ikili tatile çıkarak aşk iddialarını güçlendirdi.

Fox TV'de büyük umutlarla yayın hayatına başlayan ancak reyting savaşında geride kalan Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ, Hülya Avşar, Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan'ın başrollerini paylaştığı Masumiyet dizisi final yaparak ekranlara veda etti.

Masumiyet'te Ela ve İlker aşkı anlatılırken, İlayda Alişan ile Serkay Tütüncü'nün set dışındaki samimi halleri dizi hayranlarını heyecanlandırdı.

İlayda Alişan'ın adı geçtiğimiz aylar Kardeşlerim dizisinde Kadir karakterine hayat veren Halit Özgür Sarı ile aşk yaşadığı ve ilişkiyi noktaladığı öğrenildi. Alişan, Sarı ile fotoğraflarını sosyal medya hesabından kaldırırken takip etmeyi de bıraktı.

Yaşananların ardından İlayda Alişan'ın partneri Serkay Tütüncü ile yeni bir aşka yelken açtığı öne sürüldü. Dizinin final yapmasının ardından ikili birlikte tatile çıktı. Deniz Işın, Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan'a eşlik ederken ikilinin birlikte tatile çıkması aralarındaki aşk dedikodularını güçlendirdi.

<p class='MsoNormal'>Komşusunun telefonuna ulaşamadıklarını belirten ünlü  komedyen Gökbakar evdeki

Şahan Gökbakar komşusunun evinin yandığını duyurdu

Iğdır'da yıkılan cezaevinin yerine yapılan sosyal yaşam alanı ilgi görüyor

Milli Güvenlik Kurulu Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı

Uludağ'da yangın ihtimaline karşı helikopterli denetimler artırıldı