• $8,6485
  • €10,1777
  • 491.671
  • 1391.59
27 Ağustos 2021 Cuma 14:43 | Son Güncelleme:

İlhan Şen ve Burcu Özberk aşk mı yaşıyor? Paylaşımı kafa karıştırdı

İlhan Şen ve Burcu Özberk aşk mı yaşıyor" Paylaşımı kafa karıştırdı

Fox TV'de ekrana getirilen Aşk Mantık İntikam dizisinde Ozan karakterine hayat veren İlhan Şen ve Esra'yı canlandıran Burcu Özberk ekran uyumu olarak hayranlarından tam not aldı. Oldukça iyi anlaşan ikiliden İlhan Şen, Özberk ile olan bir pozunu beyaz kalp emojisiyle paylaştı. Şen'in paylaşımının ardından aşk iddiaları gündeme gelirken konuya ilişkin açıklama gelmedi.

Başrollerinde İlhan Şen ve Burcu Özberk'in rol aldığı Fox TV'nin sevilen yapımlarından olan Aşk Mantık İntikam dizisi kısa sürede büyük bir hayran kitlesine sahip oldu. Dizi konusunun yanı sıra oyuncularının uyumuyla da konuşuluyor.

Aşk Mantık İntikam'ın Ozan'ı ve Esra'sı İlhan Şen ile Burcu Özberk, hayranları tarafından yakıştırılıyor. İlhan Şen, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşım ile kafaları karıştırdı.

İlhan Şen, partneri Burcu Özberk ile çekildiği kareyi Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaşırken beyaz kalp emojisi koyması dikkatlerden kaçmadı.

Paylaşımın ardından ikilinin aşk yaşadığı iddia edilirken konuya ilişkin herhangi bir açıklama gelmedi. İşte İlhan Şen'in o paylaşım:

<p>TEKNOFEST Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFE

Selçuk Bayraktar TEKNOFEST'te konuştu

Adil Karaismailoğlu, 1915 Çanakkale Köprüsü'nün kedi yolundan yürüyerek karşıya geçti

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (21 Eylül 2021)

Deniz dibinde yaşayan şaşırtıcı hayvanlar