• $9,6153
 • €11,2367
 • 553.564
 • 1479.93
7 Ekim 2021 Perşembe 09:12 | Son Güncelleme:

Cengiz Coşkun Kuruluş Osman'da neden yok? Diriliş Ertuğrul'un Turgut Alp'i Cengiz Coşkun Kuruluş Osman'da yok mu?

Cengiz Coşkun Kuruluş Osman'da neden yok" Diriliş Ertuğrul'un Turgut Alp'i Cengiz Coşkun Kuruluş Osman'da yok mu"

Atv'nin reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman 3. sezona bomba gibi geri dönüyor. Yeni oyuncuları ile de dikkat çeken dizide bu sezonda neler yaşanacağı büyük bir heyecanla beklenirken, yeni oyuncular da merakla araştırılıyor. Özellikle Ertuğrul Gazi ve oğlu Osman Gazi'nin yakın arkadaşı olan Turgut Alp'in kim olacağı merakla araştırıldı. Turgut Alp karakterini Diriliş Ertuğrul'da Cengiz Coşkun canlandırmıştı. Peki, Diriliş Ertuğrul'un Turgut Alp'i Cengiz Coşkun Kuruluş Osman'da yok mu? Cengiz Coşkun Kuruluş Osman'da neden yok?

Diriliş Ertuğrul'un Turgut Alp'i Cengiz Coşkun Kuruluş Osman'da yer alıp almadığı izleyiciler tarafından merak ediliyordu. Büyük bir heyecanla beklenen Turgut Alp karakterini kimin canlandırdı yayınlanan afişlerle belli oldu. Dizide Turgut Alp'i, Rüzgar Aksoy canlandıracak. Cengiz Coşkun'u bekleyen izleyiciler "Diriliş Ertuğrul'un Turgut Alp'i Cengiz Coşkun Kuruluş Osman'da yok mu? Cengiz Coşkun, Turgut Alp'i oynamayacak mı?" sorularının yanıtını araştırmaya başladı..

CENGİZ COŞKUN KURULUŞ OSMAN'DA YOK MU?

Diriliş Ertuğrul dizisinde Turgut Alp karakterini Cengiz Coşkun canlandırmıştı. Bu karakteri ile sevilen oyuncunun Kuruluş Osman'da da aynı rolle geri dönmesi bekleniyordu. Ancak Cengiz Coşkun hayranlarını üzen haber geldi. Kuruluş Osman'da Turgut Alp'i Rüzgar Aksoy canlandıracak.

Kuruluş Osman Turgut Alp kimdir, tarihte var mı? Kuruluş Osman'nın Turgut Alp'i Rüzgar Aksoy kimdir?

CENGİZ COŞKUN KİMDİR?

Cengiz Coşkun, (d. 29 Nisan 1982, İstanbul) aslen Bulgaristan göçmeni olan Türk model ve oyuncu.

Spor Akademisi mezunu olan oyuncu aynı zamanda profesyonel basketbolcudur. 2002 senesinde Best Model seçilerek oyunculuk ve modellik kariyerine başlayan Cengiz Coşkun televizyon dünyasına 2005 yılında Rüzgarlı Bahçe dizisi ile adım attı. Kariyerinde yer aldığı en büyük proje ise 2012 yılında gösterime giren Fetih 1453'dür.

Ardından Dağ filminde oynayan oyuncu 2013 yılından itibaren Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasının üçüncü sezonunda mücadele etmeye başlamıştır ancak yarışmanın 94. gününde elenmiştir. Şu anda İstanbul'da yaşamaktadır.

Cengiz Coşkun, son olarak 2014 yılında TRT 1 de yayınlanmaya başlanan Diriliş Ertuğrul dizisiyle birlikte hayran kitlesini arttırmış kariyerinin en iyi projesine Turgut Alp karakterine hayat vererek imza atmıştır.

 • Cengiz Coşkun kuruluş osman
 • Cengiz Coşkun kuruluş osmanda yok mu
 • Cengiz Coşkun turgut alp
 • Cengiz Coşkun diriliş osman
 • Cengiz Coşkun dizileri
 • Cengiz Coşkun neden yok
 • kuruluş osman turgut bey
<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Kültür ve Turizm Bakanlığınca tarihi, kültürel, mimari, ekonom

Beyoğlu dünya sahnesine çıkıyor

''Tuz Gölü'nü 30 yıla kadar kaybedebiliriz'' Korkutan açıklama!

Kaş'ta 'yakıcı denizanası' istilası

Alec Baldwin'in ateşlediği silahta gerçek mermi olduğu açıklandı