• $7,8158
  • €9,4809
  • 461.388
  • 1330.87
25 Temmuz 2019 Perşembe 11:56 | Son Güncelleme:

Diriliş Osman dizisine katılacak isim belli oldu

Diriliş Osman dizisine katılacak isim belli oldu

Diriliş Ertuğrul dizisinin, Diriliş Osman ismiyle devam edecek versiyonunda bir isim daha belli oldu. Başrolünde Burak Özçivit'in yer alacağı Diriliş Osman'da, daha önce Diriliş Ertuğrul'dan bilindik bir isim yer alacak. İşte yayın hayatına ATV'de devam edecek diziye katılan o isim...

TRT'de görkemli bir şekilde final yapan Diriliş Ertuğrul'dan birçok kişinin Diriliş Osman'da yer almayacak olması, kadroya hangi oyuncuların dahil olacağı sorularını sordurtmaya başlamıştı. Ancak Diriliş Ertuğrul'da oyunculuğu ile göz dolduran bir ismin, Diriliş Osman'da da yer alacağı öğrenildi.

İnternet Haber'in haberine göre, yönetmen koltuğunda Kamil Aydın'ın oturacağı Diriliş Osman'a Nurettin Sönmez dahil oldu.

Önümüzdeki aylarda ATV'de izleyici karşısına çıkması beklenen dizide Sönmez, Diriliş Ertuğrul'da canlandırdığı karaktere hayat verecek. Yani Sönmez, Bamsı Beyrek rolüyle yine kamera karşısına geçecek.

DİZİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Diriliş Osman ilk sezon başlangıç tarihi ile ilgili yapımcı şirketten bir açıklama gelmezken, dizinin 2019'un Eylül - Ekim aylarında başlaması bekleniyor.

Nurettin Sönmez kimdir? Sevilen oyuncu Sönmez, 24 Temmuz 1978 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi.

Sönmez, İstanbul Üniversitesi Maden Mühendisliği Fakültesi ve Can ve Arsen Gürzap’ın Dialog Oyunculuk Okulu’ndan mezun oldu. Şimdiye dek 6 dizide rol alan Nurettin Sönmez, son olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde Bamsı Beyrek karakterini canlandırdı.

<p>Akşam TV WhatsApp hattı: 0530 708 54 44</p>

Minik Azze ile sevimli Baron'un dostluğu

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Türkiye'deki havucun yüzde 70'i burada yetişiyor

Türkiye sessizliğe büründü! İşte yurttan kareler