• $8,2695
  • €9,7348
  • 498.788
  • 1126.99
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
16 Ekim 2020 Cuma 18:01 | Son Güncelleme:

Dilay Kemer yoğun bakıma alındı

Dilay Kemer yoğun bakıma alındı

Fenerbahçe TV sunucusu Dilay Kemer, bir süredir kan kanseri tedavisi görüyordu. Kemer'in yoğun bakıma alındığı iddiaları bugün gündeme bomba gibi düştü. Konuyla ilgili açıklama geldi.

Ünlü sunucu Dilay Kemer bir süredir yakalandığı kan kanseri hastalığına karşı mücadele veriyor. Kemer'in yoğun bakıma alındığı iddialarından sonra Fenerbahçe Spor Kulübü'nden açıklama yapıldı.

FB TV'nin resmi Twitter adresinden yapılan açıklamada, "Kanalımızın sevilen yüzü Dilay Kemer’e acil şifalar diliyoruz. Dualarımız ve kalbimiz seninle!" denildi. 

Kemer, Mayıs ayında Insatgram hesabından şu mesajı paylaşmıştı: "Merhaba... Uzun zaman oldu paylaşım yapmayalı. Açıkçası 'Nasılsın?' sorusuna verecek net bir cevabım olana kadar sessiz kalmaya devam edecektim. Çünkü 'İyiyim' desem iyi değilim, 'Kötüyüm' desem kötü de değilim ama iyileşemedim arkadaşlar. Hala hastane-ev arası mücadele dolu bir hayat yaşıyorum. Tahmin edersiniz ki bu durumdayken en duymak ve cevaplamak istemediğim soru nasıl olduğum. Her dakika bunu konuşmak, herkese tek tek anlatmak moralimi bozuyor. Zaten doktorum da hastalık konuşmayı yasakladı ama bütün o güzel mesajlar için, endişeleriniz için teşekkür ederim ve böyle hayırlı bir gecede yine dualarınızda olmak isterim."

<p>Fransa'nın Lyon şehrinde trafikte kalan vatandaşlarla işgalci Ermenistan yanlısı protestocular ar

İşgal yanlısı Ermeni eylemciler Türk vatandaşlara sopa, balta ve bıçaklarla saldırdılar: Türk babanın hayatı tehlikede

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Pençe-Kaplan Operasyonunda çok sayıda silah, mühimmat ve yaşam malzemesi ele geçirildi

Başkentte drone destekli narkotik uygulaması yapıldı