• $7,8187
  • €9,3602
  • 449.547
  • 1328.73
30 Mart 2020 Pazartesi 12:26 | Son Güncelleme:

Dilan Çıtak'ın sevgilisi Levent Dörter koronavirüs şüphesiyle hastaneye kaldırıldı!

Dilan Çıtak'ın sevgilisi Levent Dörter koronavirüs şüphesiyle hastaneye kaldırıldı!

Şarkıcı Levent Dörter, önceki gün koronavirüs şüphesiyle hastaneye kaldırıldı. Dörter sağlık durumuyla ilgili bilgi verirken, İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak da sevgilisinin koronavirüse yakalanmasından sonra kendi psikolojisini sosyal medyadan anlattı.

Dilan Çıtak Tatlıses’in müzisyen sevgilisi Levent Dörter, yaşadıklarını sosyal medya hesabından anlattı. Ünlü müzisyen, Instagram’da yaptığı paylaşımda “Bu akşam Covid-19 (Corona) belirtilerinden dolayı Acıbadem Maslak’a yatışım yapıldı. Burada her şey çok iyi, merak edilecek hiçbir şey yok. Sizlerin duasıyla ayağa kalkacağım inşallah” dedi.

KAFANIZI BİLE ÇIKARMAYIN

Dörter, sosyal medya hesabından herkesi böyle uyardı: “Dünden beri hiç bir telefona bakamadım. Arayan soran, geçmiş olsun dileklerini ileten herkes sağ olun. Ben evden dışarı sadece market için çıktım ya da marketten geleni eve aldım. Lütfen çok dikkatli olun ve kafanızı bile dışarı çıkartmayın. Özellikle naylon torbalara eldivensiz dokunmayın. Sakın 'bana bir şey olmaz' demeyin. Buluyor bu lanet virüs”

Dörter, kesin test sonuçlarının çıkmasını bekliyor.

PSİKOLOJİM İYİ DEĞİL

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak ise sosyal medya hesabından açıklama yaparak psikolojik durumunun iyi olmadığını söyledi.

<p class='MsoNormal'>Kovid-19 ile mücadele eden birçok ülkede yürütülen aşı  çalışmaları umut vadede

Yerli aşıda son durum ne?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Düzceli simitçi HES kodu olmayana simit satmıyor

Balın bilinmeyen faydaları! Sabah akşam mutlaka bu şekilde tüketin