• $ 6,8627
  • € 7,774
  • 396.959
  • 114809
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
23 Mayıs 2019 Perşembe 11:44 | Son Güncelleme:

Devrim Evin sevgilisi ile ilk kez görüntülendi!

Magazin haberleri... 'Fetih 1453' adlı sinema filmi ile şöhrete kavuşan Devrim Evin sevgilisi Sinem Kılıç ile ilk kez Nişantaşı'nda görüntülendi

Medya iletişim uzmanı sevgilisi ile sohbet ederken görüntülenen Evin kendisini görüntüleyen gazetecilere, "Beni magazinde mi göstereceksiniz? Çekmeseniz daha iyi olurdu" dedi.

Şu sıralar 'APEx/Çıkış Yolu Yok' adlı tiyatro oyunu ile sahnede olduğunu ve turne yaptığını söyleyen Evin son olarak İngiliz yapımı “The Scar” filminde de rol almıştı. Ülkemizde gösterime girmeyen filmde Susurluk kazasında ölen Abdullah Çatlı’dan esinlenilerek yaratılan Reis karakterini canlandıran Evin, "Film bienal filmi olması sebebiyle Türkiye'de vizyona girmedi, festivallerde gösterilebilir" şeklinde açıklama yaptı.

Fetih 1453 filminden sonra yapımcısı ile aynı filmin dizisi için anlaşma yapan, fakat bir türlü çekime başlayamayan daha sonra da rolü başkasına verildiği için dizide oynayamayan Evin, bu anlaşmazlığı mahkemeye taşımış ve tazminat almaya hak kazanmıştı.

Yapımcı Fatih Aksoy ile yaşadığı mahkeme sürecinden bahseden Evin, "Dizi çekeceğim diye anlaşma yapmıştım, sonra rol başkasına verildi, bende o sıra dizide oynayacağım diye bana gelen teklifleri geri çevirmek zorunda kalmıştım. Yurt dışımdan pek çok teklifi geri çevirmiştim. Oynayamadığım için kayıplarımı mahkemeye verdim, kazanıp yoluma devam ettim. Bu dava böyle durumlardan etkilenen oyuncu arkadaşlarım için emsal teşkil etti. Mahkeme dosyası şu an yargıtay da, talep ettiğim rakamı almak için süreç devam ediyor' dedi.

Kaynak:(Snobmagazin)

Başkan Erdoğan'dan Srebrenitsa Soykırımı'na ilişkin videolu mesaj

Başkan Erdoğan'dan Srebrenitsa Soykırımı'na ilişkin videolu mesaj

Gerçek dondurmanın sadece yüzde 60'ı su! Sahte dondurma nasıl anl

Gerçek dondurmanın sadece yüzde 60'ı su! Sahte dondurma nasıl anlaşılır?

Gelinler için altın işlemeli maske üretildi: Düğün

Gelinler için altın işlemeli maske üretildi: Düğün salonundan daha pahalı

Altın fiyatları bugün ne kadar?

Altın fiyatları bugün ne kadar?