• $8,1524
  • €9,7094
  • 452.583
  • 1359.58
04 Mart 2021 Perşembe 17:39 | Son Güncelleme:

Derya Uluğ'dan dikkat çeken açıklama: Aşk acısından 15 kilo verdim

Derya Uluğ'dan dikkat çeken açıklama: Aşk acısından 15 kilo verdim

Geçtiğimiz günlerde makyajsız halini paylaşarak takipçilerinden tam not alan Derya Uluğ, katıldığı programda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Asil Gök ile ayrıldığı dönemde çok kilo verdiğini açıklayan ünlü şarkıcı Derya Uluğ, 'Aşk acısından 15 kilo verdim' sözleri ile dikkat çekti.

YouTube'da yayınlanan bir programa konuk olan başarılı şarkıcı Derya Uluğ, katıldığı programda iş ve özel hayatıyla ilgili merak edilenleri yanıtladı.

Hayatının dönüm noktası olan kişi kim?" sorusuna, "Asil" yanıtını veren Derya Uluğ, evlilik hakkında sorulan soruya 'İlişkiler için kritik olan, sürekli beraber vakit geçirilen pandemi sürecini ilişkimizde sorunsuz atlattık, atlatmaya devam ediyoruz. Bu süreci birlikte şarkılar üreterek geçiriyoruz. Acelemiz yok mutluyuz' dedi.

'AŞK ACISINDAN 15 KİLO VERDİM'

Kendisine 'Çok zayıfsın' yorumunu yapanlara cevap veren Uluğ, şunları söyledi: 'Bazı insanlar zayıflığıma hep takık ama bu benim genetiğimle alakalı, gayet sağlıklıyım. Bir dönem sporu bırakmıştım, çok yemek yiyordum ve aşırı kilo almıştım 40 beden olmuştum. Ben, ben gibi değildim. Sonra 1 ayda 15 kilo verdim. Özel bir diyet falan da yapmadım. Asil ile ayrıldığımız bir dönemdi, aşk acısı çekerken kilolarda gitti'

<p>Libya ile çok yönlü anlaşmaların olacağını belirten Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Eray

Türkiye'nin Ukrayna ve Libya siyaseti nasıl olacak?

İzmir Doğal Yaşam Parkı'nın vahşi sakinleri büyük ilgi görüyor

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (13 Nisan 2021)

Azerbaycan'da 'Savaş Ganimetleri Müzesi' açıldı