• $8,0831
  • €9,7344
  • 462.023
  • 1394.22
24 Mart 2021 Çarşamba 12:56 | Son Güncelleme:

Derya Uluğ imaj değiştirdi... Takipçilerinden tam not aldı

Derya Uluğ imaj değiştirdi... Takipçilerinden tam not aldı

Asil Gök ile ayrıldığı dönemde aşk acısı çektiği için 15 kilo verdiğini açıklamasıyla çok konuşulan Derya Uluğ imaj değişikliğine gitti. Saçlarının rengini değiştiren Derya Uluğ, 'Artık sarışın diye bilirsiniz' notunu eklediği fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu. Ünlü şarkıcının yeni imajı takipçilerinden tam not alırken beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Şarkıları ile kısa sürede gönüllere taht kuran ünlü şarkıcı Derya Uluğ, sosyal medyayı aktif kullanan isimler arasında yerini alıyor. Aşk acısı nedeniyle 15 kilo verdiğini açıklamasının ardından dikkatleri üzerine çeken Uluğ, imaj değiştirdi.

Saçlarının rengini değiştiren Derya Uluğ yeni imajını, "Artık 'sarışın' diyebilirsiniz" notuyla sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı. Derya Uluğ'un paylaşımı, kısa sürede binlerce alırken yorum yağmuruna tutuldu.

İşte Derya Uluğ yeni imajı...

Sosyal medya kullanıcıları, 'Sarışınlar çat çattt', 'Çok güzel olmuş ablam' ve 'Güneş gibi aydınlatıyorsun her yeri melek kalpli' gibi yorumlarda bulundu.

'AŞK ACISINDAN 15 KİLO VERDİM'

Kendisine 'Çok zayıfsın' yorumunu yapanlara cevap veren Uluğ, şunları söylemişti: 'Bazı insanlar zayıflığıma hep takık ama bu benim genetiğimle alakalı, gayet sağlıklıyım. Bir dönem sporu bırakmıştım, çok yemek yiyordum ve aşırı kilo almıştım 40 beden olmuştum. Ben, ben gibi değildim. Sonra 1 ayda 15 kilo verdim. Özel bir diyet falan da yapmadım. Asil ile ayrıldığımız bir dönemdi, aşk acısı çekerken kilolarda gitti'

<p>İzmir'de Murat A. adlı şahıs annesinin eski eşi Mahmut Karşıcı'yı sokak ortasında pompalı tüfekle

Sokak ortasında pompalı dehşeti! Cinayet anları güvenlik kamerasında...

Jandarmaya Gövde Destekli Kalkan Taşıma Sistemi teslim edildi

NASA'nın Mars'taki helikopteri 'Ingenuity' ilk uçuşunu yaptı

2 bin yıllık Roma yolu gün yüzüne çıkarılıyor