• $ 6,1462
  • € 6,6893
  • 324.991
  • 114365
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Deniz Seki sahnede gözyaşlarına boğuldu

Harbiye Açıkhava'da sevenleriyle buluşan şarkıcı Deniz Seki, sağlık sorunları yaşayan annesinin hasta haliyle konseri izlemesi karşısında duygulandı ve gözyaşlarına boğuldu.

Şarkıcı Deniz Seki, Rafet El Roman ile birlikte Harbiye Açıkhava Konserleri kapsamında sahne aldı. Şarkısını söylerken sağlık sorunları yaşayan annesinin kendisini izlemeye geldiğini belirten Seki, bir anda duygusallaştı.

GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Annesinin sağlık sorunları olduğunu dile getiren ünlü şarkıcı, "(Annem) Rahatsızlığına rağmen bu gece buraya bizi izlemeye geldi. O da bana ayrı bir heyecan katıyor. Bacaklarım titriyor. Rafet ile aynı sahnede olmak bu güzel gecede, Harbiye Açıkhava Tiyatrosunu böylesine güzel seyircilerle doldurmak çok güzel bir duygu. 25 yıllık emeğime değmiş." dedi.  Annesine sahneden el sallayan Seki, gözyaşlarına hakim olamadı.

SEVİLEN ŞARKILARINI OKUDULAR

Öte yandan 'Adaletsiz Seçim' adlı şarkıda düet yapan Deniz Seki ve Rafet El Roman'ın konserine müzikseverler yoğun ilgi gösterdi. Seki'nin 'İyisin Tabii', 'Ağlamak Yok', 'Öğrendim', 'Değerini Bilemedin' ve 'Masal' adlı şarkıların da aralarında bulunduğu bir repertuvarı yorumladığı konserde, Roman ise 'Kalbine Sürgün', 'Seni Seviyorum', 'Leyla', 'Sorma Neden' gibi sevilen şarkılarını yorumladı.


<p>İran´ın başkenti Tahran´dan hareket eden, 132 kişilik Türk yolcu ve mürettebatı taşıyan Türk Hava

İran´dan getirilen yolcular gözetim altında tutulacakları hastaneye nakledildi

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Demet Akalın, Okan Kurt ile yeniden evlenecek mi? '13 aydır yalnız yatıyorum'

CHP, Sabahattin Ali'yi neden hedef aldı? İşte o yazısı...