• $8,2416
  • €10,0565
  • 486.363
  • 1441.33
20 Nisan 2021 Salı 22:52 | Son Güncelleme:

Deniz Baysal Yurtçu kimdir, sağlık durumu nasıl? Deniz Baysal Yurtçu kaç yaşında, nereli?

Deniz Baysal Yurtçu kimdir, sağlık durumu nasıl" Deniz Baysal Yurtçu kaç yaşında, nereli"

Teşkilat dizisi oyuncularından Deniz Baysal Yurtçu'nun Koronavirüs test sonucu pozitif çıkmasıyla birlikte gündeme geldi. Deniz Baysal Yurtçu'nun yakalandığı virüs ile birlikte Teşkilat dizisinin yeni bölümlerine ara verileceği bekleniyor. Söz konusu diziyi izleyenler ise Deniz Baysal Yurtçu'nun kimdiri ve sağlık durumu ile ilgili yeni gelişmeleri yakından takip ediyor.

Deniz Baysal Yurtçu şu sıralar Teşkilat dizisinde oynamaktadır. Koronavirüs test sonucu pozitif çıkan oyuncu Deniz Baysal Yurtçu'nun hayatı ve sağlık durumu merak konusu oldu. Peki Deniz Baysal Yurtçu kimdir, kaç yaşında, nereli, sağlık durumu nasıl?

Yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği ve Milli İstihbarat Teşkilatı'nın konu alındığı TRT dizisi Teşkilat'ta corona virüs şoku yaşanıyor.

TRT 1'de yayınlanan Teşkilat dizisinin başrol oyuncularından Deniz Baysal Yurtçu'nun koronavirüs test sonucu pozitif çıktı.

Deniz Baysal Yurtçu, sosyal medya sayfasından sağlık durumunu anlattı:

Arkadaşlarr :) Haber doğru, covid oldum. Evde 10 günlük karantinadayım. İyiyim, moralim yerinde, sadece koku alamıyorum. Atlatacağım inşallah. Ama gerçekten iyiyim, merak ettiğiniz için çok teşekkür ederim.

Yalnız değilim, Barış da benimle bu süreçte. Evde ayrı ayrı takılıyoruz, o negatif çok şükür. En iyi ilaçlardan biri moral. Benim moralim de yerinde...

Sette paniğe neden olan bu gelişme sonrası tüm ekibin karantiya alındığı öğrenildi.

DENİZ BAYSAL YURTÇU KİMDİR?

Deniz Baysal Yurtçu, 5 Nisan 1991 tarihinde İzmir Karşıyaka'da dünyaya geldi. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü'nden mezunu olan Deniz Baysal Yurtçu İzmir Karşıyaka Belediye Tiyatrosu'nda oyunculuğa başlayan Baysal, Kameralar karşısına ilk kez Bitmeyen Şarkı dizisi ile geçti.

Derin Sular, Kaçak Gelinler, Rüzgarın Kalbi, Fazilet Hanım ve Kızları, Söz ve 7. Koğuştaki Mucize gibi yapımlarda rol alan Deniz Baysal Yurtçu, 2019 yılında Kolpa grubunun solisti Barış Yurtçu ile dünya evine girdi.

DİZİ MİT'İ ANLATIYOR

Oyuncu kadrosunda Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya ve Serdar Yeğin yer alan dizinin çekimleri Ankara'da gerçekleştiriliyor.

MİT'in görev uygulama teknolojisinde kullandığı bazı yöntemler ve İHA/SİHA teknolojisindeki son gelişmeler de izleyiciyle buluştuğu dizinin ilk bölümü 7 Mart pazar günü yayınlanmıştı.

  • Teşkilat dizisi
  • Deniz Baysal Yurtçu
  • Deniz Baysal Yurtçu kimdir
  • Deniz Baysal Yurtçu sağlık durum nasıl
<p>İsrail polisi sabah namazı sonrası Mescid-i Aksa'dan çıkan cemaate müdahale etmesi sonucu 10 kişi

İsrail polisinden Mescid-i Aksa'dan çıkan Filistinlilere müdahale: 10 yaralı

Demirspor, Süper Lig'e çıktı; Adanalılar çıldırdı!

Filistinli gençler, İsrail'in saldırılarını balonlarla protesto etti

Hobi diye başladı! Şimdi tanesini 2 bin liradan satıyor