• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
17 Şubat 2021 Çarşamba 10:00 | Son Güncelleme:

Deniz Akkaya koronavirüse yakalandı

Deniz Akkaya koronavirüse yakalandı

Sosyal medya paylaşımları ile sık sık gündeme gelen ünlü model Deniz Akkaya, koronavirüse yakalandığını pembe elbiseli elinde sopa tuttuğu bir fotoğrafla duyurdu. Akkaya, 'O gün geldi çattı bendeniz de salgının kucağına düştüm. Bu fotoğraftaki Deniz, aslen 5 günlük hasta imiş' ifadelerini kullandı.

Yaptığı çıkışlar ve cesur paylaşımları ile magazin basınında adından söz ettiren Deniz Akkaya, son paylaşımı ile hayranlarını üzdü. Pembe elbisesi ve elinde sopa tuttuğu bir fotoğrafını paylaşan Akkaya, koronavirüse yakalandığını duyurdu.

Akkaya, paylaşımında' Elimde sopam evde covid kovaladığım bir zaman diliminden herkese merhaba. O gün geldi çattı bendeniz de salgının kucağına düştüm. Bu fotoğraftaki Deniz, aslen 5 günlük hasta imiş. Sinsice bünyemize yerleşen bu hastalık gecene kadar sizlere, nefes darlığı storyleri ve yatak videoları atmayacağım. Keza yalnız kalmanın ve belirsizliğin, sizi iç hesaplaşmanın göbeğine attığını biliniz. 10 günlük karantinam bittiğinde eskisinden sağlıkla ayağa kalkmak için gün saydığımı biliniz.' ifadelerini kullandı.

<p>Peki, koronavirüste son durum ne? Aşılarla ilgili yapılan araştırmalar  bize ne söylüyor? Sürü ba

Aşı araştırmaları bize ne söylüyor?

Buz tutan gölde balıkçıların zorlu mücadelesi

Alanya'daki tarihi Gülevşen Camisi restore ediliyor

Daha önce yere dökülüyordu, şimdi kilosu 100 TL'den satılıyor