• $8,658
  • €10,1795
  • 488.028
  • 1419.43
24 Ağustos 2021 Salı 09:04 | Son Güncelleme:

Deniz Akkaya aslen nereli, kaç kez evlendi? Deniz Akkaya kaç yaşında, kimdir?

Deniz Akkaya aslen nereli, kaç kez evlendi" Deniz Akkaya kaç yaşında, kimdir"

Söylemezsem Olmaz'ın yeni sezon sunucusu olan Deniz Akkaya'nın kim olduğu merak edilmeye başlandı. Deniz Akkaya kaç yaşında, kimdir? Deniz Akkaya aslen nereli, kaç kez evlendi? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Deniz Akkaya, 3 Ağustos 1977 tarihinde İstanbul'da doğdu. Aslen Kayserilidir. İlkokul eğitimini Faik Reşit Onat İlkokulu'nda tamamlayan Akkaya, ortaokulu Bilge Kaan Lisesi'nde, liseyi de Semiha Şakir Lisesi'nde bitirdi. İşte hakkında tüm merak edilenler...

Beyaz Tv'de Söylemezsem Olmaz'ın yeni sezonunda yer alacak olan Deniz Akkaya hakkında araştırmalar hız kazandı. Deniz Akkaya kaç yaşında, kimdir? Deniz Akkaya aslen nereli, kaç kez evlendi? gibi soruların yanıtları merak edildi. Deniz Akkaya, 3 Ağustos 1977 tarihinde İstanbul'da doğdu. Aslen Kayserilidir. Deniz Akkaya, 1996 yılında şarkıcı Nihat Doğan'ın "Maçoyum Ben" klibinde oynamıştır.

DENİZ AKKAYA KAÇ YAŞINDA, KİMDİR?

Deniz Akkaya, 3 Ağustos 1977 tarihinde İstanbul'da doğdu. Aslen Kayserilidir. İlkokul eğitimini Faik Reşit Onat İlkokulu'nda tamamlayan Akkaya, ortaokulu Bilge Kaan Lisesi'nde, liseyi de Semiha Şakir Lisesi'nde bitirdi.

Lise eğitiminden sonra İstanbul Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümünü kazanan Akkaya, mankenlik kariyerine 1997'de "Best Model of Turkey Yarışması" birinciliği ile başladı. Aynı sene düzenlenen "Miss Grace of the World" yarışmasında da dördüncü seçildi.

Deniz Akkaya, 1996 yılında şarkıcı Nihat Doğan'ın "Maçoyum Ben" klibinde oynamıştır.

Yıldırım Mayruk, Vakko, Beymen, Cemil İpekçi gibi, sektörün ünlü kişi ve markalarıyla defile, tanıtım ve organizasyonlarda çalıştı. Defile ve modelliğin yanı sıra dizi oyunculuğu ve sunuculuk da yapan Akkaya, Okan Bayülgen, Erdal Acar, Ali Rıza Özderici, Murat Aslan, Uğur Kozanoğlu, Koray Kasap, Murat Cevahir, Gökhan Çil, Teoman, Yılmaz Erdoğan, Faik Ergin, Berent Aydemir, Mehmet Söğütlüoğlu, Levent Penso, Ali Dinçer, Ferda Anıl Yarkın, Aşkın Topallar, Yavuz Bingöl, Engin Yakut, Kargo Koray, Alican Ulusoy, İgal Erbaş, Emre Ergani, Cem Yılmaz, Tamer Karadağlı, Borsacı Volkan Akçıray gibi ünlü isimlerle yaşadığı aşklarla uzun süre gündemde kaldı. Geçirdiği estetik ameliyatlarla kendinden bahsettirdi.

Deniz Akkaya önce 2008 yılında "Sadece Arkadaşız" adlı tiyatro oyunuyla sonra 2011 yılında "Az Sonra" isimli oyunda tiyatro sahnesine oyuncu olarak çıktı.

2010 yılında "orijinal doğdular, kopya olarak dolaşmasınlar" fikri ile 0-6 yaş çocuk giyim markası Chic Frog'u Bağdat Caddesi'ndeki mağazasında kurdu. Deniz Akkaya, mankenliği bıraktıktan sonra modacılık yapmaya başladı. 2013 yılında kendi markası Dasmine'yi çıkarttı.

Deniz Akkaya'nın İş adamı Efe Önbilgin ile beraberliğinden Ayşe adında bir kızı vardır. Akkaya ve Önbilgin 2010 yılında ayrıldılar.

  • Deniz Akkaya kaç yaşında
  • Deniz Akkaya kimdir
  • Deniz Akkaya aslen nereli
  • Deniz Akkaya son dakika
  • Deniz Akkaya evli mi
  • Deniz Akkaya yaşı
<p>Isparta Şehir Hastanesi'nde görevli Dr. Baki Ünlü, hasta yakını O.M. tarafından darbedildi. Dokto

Acil servis doktoruna yumruklu saldırı

Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, geleneksel sporlar tesisinin açılışını yaptı

Galatasaray Kulübünde yeni kurulan kadın futbol takımı tanıtıldı

Bingöl'de 284 kilo 200 gram esrar ele geçirildi