• $8,8723
  • €10,3885
  • 493.949
  • 1382.63
24 Ağustos 2021 Salı 09:04 | Son Güncelleme:

Deniz Akkaya Söylemezsem Olmaz neden yok? Deniz Akkaya hapse mi girecek?

Deniz Akkaya Söylemezsem Olmaz neden yok" Deniz Akkaya hapse mi girecek"

Beyaz Tv'de Söylemezsem Olmaz'ın yeni sezonunda Arto'nun yerine geçen Deniz Akkaya, programa bu sabah gelmedi...Polis, Akkaya'yı kanala gelir gelmez alacaklarını ve yayına çıkartmayacaklarını söyledi. Akkaya'ya programın yapımcısı Bilal Özbilge'ye ulaşamadığını belirtildi. Akkaya daha sonra Beyaz Tv canlı yayınına evinden bağlanarak katıldı. Peki, Deniz Akkaya hapse mi girecek? Deniz Akkaya Söylemezsem Olmaz'da neden yok? İşte tüm detaylar...

Beyaz Tv'de Söylemezsem Olmaz'ın yeni sezonunda yer alacak olan Deniz Akkaya ilk yayın gününde programa katılamadı. Tüm program takipçileri Deniz Akkaya Söylemezsem Olmaz'da neden yok? Deniz Akkaya hapse mi girecek? gibi soruların yanıtlarını araştırmaya başladılar. İşte konu hakkında tüm merak edilenler...

DENİZ AKKAYA HAPSE Mİ GİRECEK?

Deniz Akkaya, Selin Ciğerci ile aralarında çıkan kavga sonucu tedbir kararını hiçe saydığı için 3 gün zorlama hapis yatacak. Beyaz Tv'de Söylemezsem Olmaz'ın yeni sezonunda yer alan Deniz Akkaya, ilk günü olmasına rağmen bu sabah 08.45'te başlayan programa gelmedi.

Deniz Akkaya, söylediklerinin yanlış olmadığını vurgulayarak, sadece tedbir kararı sürecinde konuşmaması gerekirken, sosyal medya hesabı Instagram'dan yayın yaptığı ve paylaşım yaptığı için bu cezayı aldığını ifade etti. Akkaya, gün içinde teslim olacağını söyledi.

Deniz Akkaya, programın başlamasına günler kala kişisel Instagram hesabından art arda, davalık olduğu Selin Ciğerci ile ilgili çok konuşulacak iddialar ortaya atmıştı.

<p>HDP Tutum Belgesi'ni açıkladı. Mesele,  ilk anda medyaya HDP Millet İttifakı'nda olmayacağını ila

Millet İttifakı'nda HDP sancısı

Van'da selde evi yıkılan ve hasar görenler için konteyner kent kuruldu

Şuğul Kanyonu, dört mevsim ziyaretçilerini kendine hayran bırakıyor

Cenevizliler tarafından inşa edildi! Direkli Kaya'ya yazı yazanlar güvenlik kamerasından bulunacak