• $7,7111
  • €9,1489
  • 419.089
  • 1530.02
13 Ocak 2021 Çarşamba 09:47 | Son Güncelleme:

Cenk Küpeli kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor? Demet Şener ve Cenk Küpeli yollarını ayırdı!

Cenk Küpeli kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor" Demet Şener ve Cenk Küpeli yollarını ayırdı!

Demet Şener ve Cenk Küpeli'nin evliliklerine son verdikleri açıklandı. 2018 yılında İbrahim Kutluay ile ayrılan Demet Şener, Cenk Küpeli ile 2019 yılında dünya evine girmişti. 43 yaşında olan Şener'in, İrem ve Ömer adında iki çocuğu bulunuyor. Peki, Demet Şener ve Cenk Küpeli boşandı mı, neden? Cenk Küpeli kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Demet Şener ve Cenk Küpeli boşandığı gündeme bomba gibi düştü. Haziran 2019'da dünya evine giren çift mutlu beraberlikleri ile magazin dünyasında çok konuşulmuştu. Oyuncu ve mankenlik yapan Şener 2018 yılında milli basketbolcu Kutluay ile yollarını ayırmış ve çiftin bu evlilikten 2 çocukları olmuştu. Demet Şener ve Cenk Küpeli boşandı mı, neden? Cenk Küpeli kimdir, ne iş yapıyor?

DEMET ŞENER VE CENK KÜPELİ BOŞANDI MI, NEDEN?

Demet Şener ve Cenk Küpeli çifti boşandı.Çiftin maddi-manevi karşılıklı olarak talepte bulunmadıkları aktarıldı. İddia edilen bilgiler arasında Cenk Küpeli'nin ısrarla çocuk istemesinden kaynaklandığı öğrenildi.

CENK KÜPELİ KİMDİR, NE İŞ YAPIYOR?

Cenk Küpeli, 1985 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Eski milli basketbolcular arasında yer alan Cenk Küpeli, kariyerine Tav Holding'de başladı. Sonra ise kariyerini genel müdür olarak devam ettirdi.

Eski basketbolcu Cenk Küpeli, aynı zamanda Beşiktaş Kongre üyeliği ve Şişli Meslek Yüksek Okulu Mütevelli Heyeti üyeliği yapıyor.Cenk Küpeli’nin Demet Şener ile ilişkisi başladığında başka biriyle nişanlı olduğu iddia edilmişti.

Küpeli, basın açıklamasında; "Çıkan haberler kesinlikle doğru değildir. Bu zamana kadar kimseyle nişanlanmadım. Kendisi eski kız arkadaşımdır. Olmayan şeylerle Demet’le olan ilişkim yıpratılmaya çalışılmaktadır. Şu anda tek önemli şey Demet’le olan ilişkimdir. Saygı duyulmasını rica ediyorum" ifadelerini kullanmıştı.

<p>Cumhurbakanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Türkiye - ABD ilişkilerine dair açıklamalarda bulundu. Kal

'NATO savunma sistemine entegre edilmeyecek'

Adana'da yanan ormanlık alanlar tekrar ağaçlandırılmak üzere hazırlanıyor

Yaren Leylek ve Adem Amca, 10'uncu yılda da buluştu

Bitlis'te besiciler kış şartlarındaki zorlu mücadelesi