• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
22 Ocak 2021 Cuma 16:02 | Son Güncelleme:

Demet Şener boşandı Edvina Sponza, İbrahim Kutluay için harekete geçti... 'Ya evleniriz ya da bu ilişki biter'

Demet Şener boşandı Edvina Sponza, İbrahim Kutluay için harekete geçti... 'Ya evleniriz ya da bu ilişki biter'

Ünlü basketbolcu İbrahim Kutluay ile aldatıldığı gerekçesiyle 11 yıllık evliliğini noktalayan Demet Şener, 2019 yılında Cenk Küpeli ile nikah masasına oturdu. Ancak çifti sürpriz bir kararla boşandı. Demet Şener'in boşanmasının ardından Edvina Sponza, sevgilisi İbrahim Kutluay'ı nikah masasına oturtmak için harekete geçti. İddialara göre Edvina Sponza, Kutluay'a evlilik için baskı yapmaya başladı ve Demet Şener'le uzunca bir süre yaşadığı villada oturmak istedi.

Demet Şener'in Cenk Küpeli ile boşanmasının ardından Edvina Sponza ve İbrahim Kutluay cephesinden bomba iddialar arka arkaya geldi. Şener'in boşanmasının ardından Sponza, sevgilisine evlilik için baskı yapmaya başladı.

Takvim'den Doğan Savaş'ın haberine göre; daha önceki evliliğinden üç çocuğu olan 47 yaşındaki sosyetik güzel, yıllardır aşk yaşadığı İbrahim Kutluay'a nikah masasına oturmak istediğini söyledi. Hatta sosyetik güzelin Kutluay'a "Ya evleniriz ya da bu ilişki artık tamamen biter" diye rest çektiği de iddialar arasında.

Sosyetenin dilinde olan dedikoduya göre Sponza, İbrahim Kutluay'ın Şener'le evliyken oturdukları ve onlarca dergiye poz verdikleri Levent'teki villaya taşınma isteğini de İbo'ya iletti. Ancak bu konuda olumsuz yanıt aldı.

<p>İstanbul Halkalı'da büyük bir yangın çıktı. </p><p>Dumanlar kilometrelerce öteden görülürken, eki

Halkalı'da iş yeri yangını

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek