• $7,8939
  • €9,3699
  • 463.065
  • 1314.25
19 Kasım 2020 Perşembe 14:56 | Son Güncelleme:

Demet Özdemir'den Doğduğun Ev Kaderindir'in Emine'si Naz Göktan'a 9-8'lik gönderme

Demet Özdemir'den Doğduğun Ev Kaderindir'in Emine'si Naz Göktan'a 9-8'lik gönderme

Tv8'in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir'in 20. bölümüne yansıyan düğün sahnesi herkesin dilinde. Demet Özdemir'in 9/8 olarak adlandırılan oyun havalarında ne kadar başarılı olduğu ekrana yansıdı. Doğduğun Ev Kaderindir yıldızı Demet Özdemir, dizinin Emine'si Naz Göktan'a 9-8'lik göndermede bulundu.

Çarşamba akşamlarının sevilen ve ilgi ile takip edilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir'de dün akşam düğün sahnesi geceye damga vurdu. Dansçılık geçmişi ile de bilinen oyuncu Demet Özdemir, Anadolu ezgileriyle de sahnenin tozunu attırabileceğini dün akşam yayınlanan bölümde ispatlamış oldu. İbrahim Çelikkol da zeybek oynadı ve yine ekran başındaki izleyicileri mest etti.

Bu sahnelerin de etkisiyle olsa gerek, Doğduğun Ev Kaderindir dizisi reytinglerde de önemli bir sıçrama yaparak, herkesi mutlu etti. Demet Özdemir de güne bu sahnenin etkisiyle başladı.

Güzel oyuncu, instagram hesabından yaptığı paylaşımda, dizide Emine karakterini canlandıran arkadaşı Naz Göktan’a da atıf yaparak şöyle yazdı: “Bugün böyle uyandım. Güzel yetenekli arkadaşım benim @nazgoktan hayatımız 9-8 olsun hep.”

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin akıldan çıkmayacak olan bu düğün sahnesi sosyal medyada da çok konuşuldu.

İşte o görüntülerin tamamı:


<p>Beşiktaş'ta kullandığı otomobille trafik kazası geçiren sosyal medya fenomeni Enes Batur Sungurte

Enes Batur'un kaza anı anbean güvenlik kamerasında!

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İstanbul'da hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasağının ardından bugün hayat normale döndü

Kızılırmak nehri alarm veriyor