• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
29 Ocak 2021 Cuma 00:17 | Son Güncelleme:

Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'dan set pozu! Zeynep, Mehdi'ye seslendi: Mapuslardan kurtarıcam seni

Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'dan set pozu! Zeynep, Mehdi'ye seslendi: Mapuslardan kurtarıcam seni

Doğduğun Ev Kaderindir'in Zeynep'i Demet Özdemir, Mehdi'si İbrahim Çelikkol'a seslendi. TV8'in rekortmen dizisinin başrol oyuncuları Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'dan yeni haberler var. Başarılı oyuncular sevilen dizinin setinden bir kare paylaşarak hayranlarına sundu.

Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'dan eğlenceli set paylaşımı! Fenomen dizi Doğduğun Ev Kaderindir'in yıldızları yaptıkları sosyal medya paylaşımları ile çok konuşuldu. Başrol oyuncuların set pozuna hayranlarından beğeni yağdı.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Demet Özdemir'in Zeynep ve İbrahim Çelikkol'un Mehdi karakterleri ile ekranlara geliyor. Çarşamba akşamları seyirciyi ekrana kilitleyen dizide Mehdi'nin hapishaneye düşmesi ve avukat olan Zeynep'in onu kurtarma çabalarına gönderme yapan oyuncular eğlenceli paylaşımlarını takipçilerine sundu.

Demet Özdemir'in "Mapuslardan kurtarıcam seni" yazarak yaptığı set paylaşımına İbrahim Çelikkol kayıtsız kalamadı. Yakışıklı oyuncu aynı gönderiyi, Mustafa Keser'in seslendirdiği Karakolda Ayna Var paylaşımı ile yanıtladı.

Sevilen oyuncuların bu paylaşımına takipçileri büyük ilgi gösterdi. 

<div><br></div><p><br></p>

28 Şubat'tan akılda kalanlar

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek

Çakmakla piknik tüpünü kontrol etti! Evim tamamen yandı